24-pay-mark Created with Sketch.

WHISKY DRAM

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

25 листопада в Києві пройде фестиваль односолодових віскі - WHISKY DRAM. Без зайвої скромності можна сказати, що це одне з найбільш значущих подій в області скроні, і вже точно - найбільш вражаюче за складом учасників і представлених напоїв.

Цього року Whisky Dram пройде вже в 3-й раз, а значить, ми побачимо ще більше людей з шотландським акцентом і отримаємо доступ до дегустації 350 кращих віскі світу. Віскі буде продаватися драмами. 1 драм - 20 мл (від 20 грн). Основна зона фестивалю - дегустаційний зал. Тут на 1 день оселяться разом 70 брендів односолодових з Шотландії та Азії, бурбонів і ірландських віскі. Про серйозність наших намірів занурити гостей в тему односолода каже список запрошених гостей і позиції, які привозяться в Україну спеціально до фестивалю, іноді в валізах.

До Києва їде Карен Фуллертон з Glenmorangie, ще недавно представляла бренд на шанхайському Whisky Live, Aшок Чокалінгам, амбасадор гучного індійського віскі Amrut, Джон Квін, що працює на Tullamordew з 1974 року і названий Whiskey Brand Ambassador of the year в 2016 році, і інші, не менш цікаві гості.

Для рідкісних і ексклюзивних напоїв виділена спеціальна кімната - Selective Whisky. Тут зібрані закриті дістіллер, рідкісні релізи та останні пляшки видатних односолодових - все, за чим полюють колекціонери з усього світу. Випити такі позиції в Києві можна не часто, якщо не сказати практично ніколи. А ціни на них з кожним роком зростають вгору. Природно, все це можна буде спробувати порційно.

У цьому році фестиваль пройде вже на двох поверхах КВЦ Парковий. Розширення площі вимагала окрема зона food-pairing з майстер-класами по поєднанню віскі і більшу кількість заявлених лекцій від Амбассадор. Вирішили не переводити іноземних гостей з англійської, щоб в процесі не розгубити важливі деталі захоплюючих історій.

З інших нововведень на особливу увагу заслуговує бар. Тут 9 кращих барменів України на 1 день стануть великою родиною. Їх завдання: зблизиться і запропонувати своє бачення сучасних коктейлів на основі односолодових віскі.

У вартість квитка входить доступ в зону дегустації, зону спілкування, стаканчик Spiegelau для дегустації (депозит - 100 грн), 10% знижка в магазині поп-арт, зарядка смартфонів і паркувальне місце. Лекції будуть мати окрему вартість.

У нас багато новин. Розповідаємо все по порядку, тому стежте за анонсами в Fаcebook, задавайте питання і відзначте 25 листопада в своєму календарі.

Перелік подій