Winterra. Легенда казкового краю

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на шоу «Winterra. Легенда Казкового Краю»?

1. Українське шоу світового рівня
2. Дарує яскраві живі емоції
3. Тут кожен може пригадати безтурботність дитинства і щиро дивуватися, відчувати і вірити в диво

«Winterra. Легенда Казкового Краю» - нове зимове шоу від творців шоу «Вартові Мрій» та «Дім Таємничих Пригод».

Це історія про захоплюючі пригоди хлопчика, який напередодні Нового року намагається врятувати свого молодшого брата з крижаного королівства Winterra. Цей чарівний край завжди існував завдяки дитячим мріям і їхній вірі в дива. Але з часом все змінилося, діти перестали вірити в магію і диво, і все стало холодним і крижаним. Потрапити до казкового світу зможе лише той, хто зберіг у глибині душі віру в чудо.

Грандіозна прем'єра зими «Winterra. Легенда Казкового Краю» розповідає про найважливіше: про сім'ю, любов, турботу і магію, яка збере разом і дорослих, і дітей. Тут реальність і фантазія розчиняться, і ви знову відчуєте себе маленькою дитиною, яка вірить у новорічне диво, фантазує і дивується.

Зимова новинка увібрала в себе кращий досвід організаторів і творців шоу. «Winterra. Легенда Казкового Краю» зберегла доброту і чарівність шоу «Вартові Мрій», примножила видовищність і спецефекти мультижанрового шоу «Дім Таємничих Пригод», гармонійно ввібрала в себе досвід постановки шоу Cirque du Soleil, де Костянтин Томільченко працював режисером-хореографом. Також зимове шоу доповнили технологічні візуальні спецефекти, які вразили суддів телешоу America's Got Talent під час перегляду номерів, створених Олександром Братковським і Костянтином Томільченком.

Режисери-постановники: Костянтин Томільченко і Олександр Братковський.
Авторська музика: Юрій-Юркеш Юрченко.

Дітям до 5 років безкоштовно без надання окремого місця.

Перелік подій