24-pay-mark Created with Sketch.

WISH. Театрально-циркове шоу

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Театрально-циркове шоу WISH в Одесі! 23 та 24 серпня в Одеській обласній філармонії відбудеться захопливе шоу WISH від Art Vision Production.

Чому варто піти на шоу WISH в Одесі?

  1. На сцені – професійні артисти цирку.
  2. Вражаюча постановка об’єднує багато жанрів і створює неймовірний ефект.
  3. Головна ідея шоу надихає і сповнює кожного віри в себе.

Вражаюче театрально-циркове шоу WISH в Одесі

23 та 24 cерпня запрошуємо вас в Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного на яскраве 80-тихвилинне шоу WISH. У новій постановці від Art Vision Production беруть участь найбільш успішні й талановиті артисти сучасності. Це зірки відомого Cirque Du Soleil, переможці престижних циркових фестивалів світу, фіналіст America's Got Talent. Творці шоу WISH – легендарні Aurelia Cats та Viktor Kee. Пропустити – неможливо!

Оберіть кращі місця й замовте квитки вже сьогодні.

Розмаїття жанрів та приголомшливі ефекти: шоу WISH на сцені музкомедії

WISH – унікальна постановка на межі фізичного театру, цирку, комедії, магії. Артисти цирку викликають захопливі погляди майстерною акробатикою, еквілібристикою, жонглюванням. А інтерактивні ефекти – вражаюча візуалізація та світловий дизайн – залучають до ефектного дійства кожного глядача в залі.

В центрі сюжету – таємнича подорож дівчини, що на свій день народження загадала бажання, – і воно здійснилося. На шляху до мрії героїня зустрічає невідомих істот – Магію та Світло, які допомагають дівчині знайти свій Талант.

Шоу WISH – це джерело натхнення! А дивовижна музика композитора Remy Bailet прекрасно доповнює картини перфомансу.

Де купити квитки на шоу WISH в Одесі?

Замовляйте квитки на шоу WISH онлайн за допомогою Concert.ua.

Перелік подій