YARMAK

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

В рамках Міжнародного туру «5 років», найпопулярніший український реп-виконавець YARMAK готує не просто концерт, присвячений 5-річчю його творчості, а справжнє шоу з презентацією нового альбому «RESTART»!

Перша популярність до артиста прийшла завдяки його треках на остросоциальниє теми і мільйонам переглядів його кліпів на YouTube. Наприклад, його кліп на пісню «Серце пацана» в 2013 році став найбільшою кількістю переглядів російськомовним відео на YouTube, а за версією порталу «Новий Реп» переміг в номінації «Відео року». Також YARMAK багатьом відомий завдяки своїй громадянській позиції і патріотичної пісні «22», яка стала гімном Революції Переваги.

У будь-якому місті YARMAK збирає натовпи своїх шанувальників, забиваючи зали практично до меж, його концерти завжди відрізнялися особливою енергетикою і атмосферою. YARMAK - це обов'язково буря емоцій і неймовірний драйв, коли весь зал «качає» в унісон.

Цього разу YARMAK підготував багато цікавого, а крім презентації нового альбому, реп-артист також виконає свої головні хіти.

Перелік подій