24-pay-mark Created with Sketch.

Едіт Піаф. Життя у кредит

-
Відгуків немає
від 150 ₴
120 хв.
від 150 ₴
Обрати подію
Спектакль «Едіт Піаф. Життя у кредит» в Одесі відбудеться в Одеському обласному академічному драматичному театрі.

Чому варто піти в театр на виставу «Едіт Піаф. Життя у кредит» в Одесі?

  1. Яскравий мюзикл, присвячений загадковим сторінкам історії життя Едіт Піаф.
  2. Талановите виконання і захопливий сюжет постановки.
  3. Незабутні враження та новий досвід для глядача.

Спектакль «Едіт Піаф. Життя у кредит» в Одесі

Запрошуємо вас на унікальний мюзикл «Едіт Піаф. Життя у кредит», який продемонструє найбільші зльоти та падіння «горобця Парижа», як ніжно називали Едіт її шанувальники. Реальність та містика, розкіш та злидні, любов, біль – усе, що було у житті неймовірної співачки, відобразиться в особливому мюзиклі. Не пропустіть!

Несподівані відкриття та спроби розгадати таємницю долі неперевершеної Едіт Піаф

Ім’я Едіт Піаф стало символом епохи, а пісні виконавиці – візитівкою її рідної країни. Біографію співачки виклали багато авторів, проте справжньої розгадки таємниці Едіт Піаф не знайшли і до цього часу. Причина, мабуть, полягає в тому, що деякі факти із життя співачки неможливо пояснити логічно. Саме вони змушують замислитися над існуванням певної сили, яка завжди була в тіні, але мала потужний вплив на долю Едіт Піаф. Чи не було між зіркою і Тією, чиє ім'я краще не називати, таємної угоди? Можливо, блискучий талант і дивовижний голос співачки дійсно мали неземну природу? – На всі ці питання спробуємо знайти відповідь разом із творцями мюзиклу. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Едіт Піаф. Життя у кредит» в Одесі?

Квитки можна замовити онлайн на сайті Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 3 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: Якщо повітряна тривога пролунала перед початком вистави, очікуємо на відбій протягом 1 години. Якщо тривога триває більше 1 години вистава переноситься на іншу дату. Якщо тривога розпочалась під час вистави, показ вистави зупиняється, глядачі проходять до укриття, та чекаємо на відбій. Якщо тривога триває менше 1 години, виставу продовжуємо. У разі, коли тривога триває більше однієї години, показ переноситься на іншу дату