24-pay-mark Created with Sketch.

Закат

06.10 - 20.10 Подiй: 2
Відгуків немає
від 100 грн.
150 хв.
від 100 грн.
Обрати подію
Закат Спектакль «Закат» в Одесі відбудеться в Одеському обласному академічному драматичному театрі.

Чому варто піти у театр на виставу «Закат» в Одесі?

  1. Музична драма з одеським колоритом нікого не лишить байдужим.
  2. Прекрасні актори максимально занурять публіку у строкату атмосферу унікального міста.
  3. Ретельно підібраний музичний супровід доповнить живу сценічну картину.

Музична драма «Закат» в Одесі

«Закат» – найвідоміша п’єса видатного драматурга Ісаака Бабеля. Після 30-річної перерви твір буде представлений у новій яскравій музично-драматичній постановці. Ролі виконують: народний артист України Олег Школьник, заслужений артист України Сергій Поляков, Андрій Сакара, Максим Вішталюк, Іцхак Авербух, заслужена артистка України Тетяна Опаріна та інші. Режисери-постановники – Олена Пушкіна та народний артист України Олег Школьник.

Неповторний одеський колорит у спектаклі «Закат» на сцені Одеського драмтеатру

Події відбуваються в Одесі 1913-го року. Неймовірна атмосфера старої Молдаванки, неповторні образи торговців і музикантів, биндюжників та грабіжників подарують глядачеві відчуття присутності у самому вирі подій. Буде і персональна лінія життя владного та суворого Менделя Крика. Тож приходьте, щоб пережити неймовірні емоції! Розкішний музичний супровід вистави максимально розширить обрії сприйняття кожного образу. Тривалість – 2 години 30 хвилин. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Закат» в Одесі?

Зручний і простий спосіб придбати квитки – замовити онлайн на сайті Concert.ua. Наближуйте приємні моменти, замовляйте квитки вже сьогодні.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 3 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: Якщо повітряна тривога пролунала перед початком вистави, очікуємо на відбій протягом 1 години. Якщо тривога триває більше 1 години вистава переноситься на іншу дату. Якщо тривога розпочалась під час вистави, показ вистави зупиняється, глядачі проходять до укриття, та чекаємо на відбій. Якщо тривога триває менше 1 години, виставу продовжуємо. У разі, коли тривога триває більше однієї години, показ переноситься на іншу дату

Схожі події

ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ 13 жовтня 18:00, пт ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ Київ, Будинок Кіно від 390 грн. ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ Вже не хочу 13 жовтня ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ Будинок Кіно Придбати Ladies‘ Night 04 жовтня 18:00, ср Ladies‘ Night Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ladies‘ Night Вже не хочу 04 жовтня Ladies‘ Night Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати 25 хвилин до та після sexу, а також після перемоги 05 жовтня 18:00, чт 25 хвилин до та після sexу, а також після перемоги Одеса, Український театр від 250 грн. 25 хвилин до та після sexу, а також після перемоги Вже не хочу 05 жовтня 25 хвилин до та після sexу, а також після перемоги Український театр Придбати Чарівник смарагдового міста 30 вересня 12:00, сб Чарівник смарагдового міста Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 150 грн. Чарівник смарагдового міста Вже не хочу 30 вересня Чарівник смарагдового міста Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати