Заповіт цнотливого бабія

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставуЗаповіт цнотливого бабія?

1. Найцікавіша інтерпретація історії Дон Жуана
2. Авторський музичний супровід
3. Безліч комічних прийомів

"Заповіт цнотливого бабія" - вистава Національний Київського театру російської драми, назва якої вже інтригує! І багато хто з вас не помилився, якщо зрозумів, що йтиметься про героя всіх часів - Дон Жуана. Перед вами постане, з одного боку, неперевершений улюбленець жінок, а з іншого - лютий їх ненависник.

І все-таки де ж логіка? Як цнотливість поєднується з такою особистістю? Український сучасний письменник Анатолій Крим представить свого гульвісу і бабія Дон Жуана, який на схилі років кається в гріхах і запевняє всіх у своїй невинності.

Причому від жінок він зовсім не відрікається. Вони, звичайно ж, були. І навіть є точне число - 617. І до речі, всіх він любив шалено, навчивши буквально пурхати від почуттів, захоплення і абсолютного щастя. І при цьому він не володів жодною з них. А на сцені - передсмертний вечір, і остання сповідь закінчена. Монах приголомшений почутим і полонений красою розповіді про гріх перелюбу. Він навіть думає, а чи не повернутися до світського життя?

Швидко знаходиться і цілком гідна партія. Це дочка донни Анни, яка прийшла помститися за багатостраждальну матір. І ось невмілий монах піддається повчанням цнотливого бабія, намагаючись зачаровувати юну особу. Він розсипається в обіцянках безодні солодких відчуттів і любові. Так що ж це, як не остання інтрига хитрого Дон Жуана?

Сценографія вистави - Сергій Шевцов, постановка - Віталій Малахов. До речі, в постановці використана оригінальна авторська музика Валерія "ДіДюЛі". В ролях: Валерій Зайцев, Сергій Озіряний, Микола Рушковський, Олег Савкін, Наталя Доля.

Приходьте! Вас чекає захоплююча комедія в 2-х діях! Тривалість вистави - 2 години 20 хвилин (з антрактом).

Перелік подій