24-pay-mark Created with Sketch.

Зцілення ЗвукОМ. Звуко-резонансна терапія

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

В цей період складних випробувань для нашої держави та кожного з нас в боротьбі за Незалежність, надзвичайно важливо бути сильними та відновлювати себе.
Сила Віри та Добра обов’язково переможе!
Першою програмою Київського Планетарію в рамках мистецького проекту ARTSpace після відновлення роботи є особлива повнокупольна програма звуко-резонансної терапії «Зцілення ЗвукОМ» у форматі 360°.
Зцілення звуком стародавніх дзвонів-Біл
Благостна частота 432 Гц.
Протягом багатьох століть у всіх країнах та традиціях, гармонійне звучання Біл використовувалося як спосіб зцілення та заспокоєння емоцій.
Запрошуємо Вас наповнитися позитивними вібраціями та благодійним дзвонарним звучанням в поєднанні з повнокупольними проекціями 360 ⁰ на найбільшому куполі країни, розслабити тіло та відпустити гнітючі думки, поринувши у вільний внутрішній політ мікрокосмосу.
Кожен буде мати свої переживання. І кожен отримає те, що саме йому треба сьогодні. Кому розслабитися, кого понесе на хвилях пам'яті в безтурботне дитинство, а хтось, можливо, переживе моменти злиття з Космічною Свідомістю Всесвіту.
Звучання дзвонарних інструментів, таких як біли і тибетські співочі чаші, доповнені мелодійними дзвіночками та ксилофонами, допомагає людині звільнитися від втоми і стресу, м'язових блоків і затисків у тілі, як результат - покращуються сон і самопочуття, відновлюється гармонійний психоемоційний стан, відбувається тонке налаштування всього організму на здоровий лад, відступають занепокоєння та метання у думках, розум стає спокійним і ясним, з'являється новий, свіжий погляд на життя.
Гармоніки та обертони допомагають збалансувати нервову систему та можливість «перезавантаження», зцілюючи впливають на всю людську систему загалом, дають можливість звільнитися від постійного стану контролю та в'їдливих думок, негативні емоції та хаос думок зупиняються, відновлюються початкові вібрації всього тіла та внутрішніх органів, наше єство вирівнюється і відбувається гармонізація всього організму.
Пориньмо разом до Космічного спокою та рівноваги!
Проведе звукову медитацію - Олег Мигаль, фахівець з цілительного звучання, практик Реалізації.
Захід пройде під гаслом:
«Через терні до зірок»!
До зустрічі під зоряним куполом Київського Планетарію!
Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*
*У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку повітряною тривогою, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує обмін будь якого квитка на квитки на аналогічні чи інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2023 р.
Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Перелік подій