Здрастуйте, я ваша тітка!

-
Відгуків немає
від 0 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 0 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Здрастуйте, я ваша тітка»?

1. Колоритний фарс.
2. Смішні ситуації та діалоги.
3. За улюбленою і впізнаваною п'єсою Брендона Томаса.

«Здрастуйте, я ваша тітка» – це іскрометна комедія на дві дії. Вона поставлена за безсмертною п'єсою-фарсом «Тітонька Чарлея» англійського драматурга Брендона Томаса.

Після першої прем'єри постановка була настільки популярною, що її двічі переносили з приміщення в приміщення, де могли б поміститися всі охочі. Успіх лондонського Королівського театру надихнув трупи по всьому світу. І ось уже більше 100 років переодягнена тітонька смішить публіку до сліз.

Перейдемо ж до самого сюжету. Уявіть: ви – закоханий студент, але дядько вашої дівчини – черствий і скупий тиран. Залишається одне – діяти рішуче. Пара друзів Чарлі і Джек хочуть зізнатися своїм коханим напередодні їхнього від'їзду до Шотландії на канікули. Точною гарантією успіху має стати присутність тітоньки Люції – багатої покровительки Чарлі, яка ось-ось приїде з Бразилії.

Однак плани руйнуються з приходом чергової телеграми. Приїзд тітоньки відкладається на деякий час. А це означає, що примхливий і упертий дядько Спетлайг швидше за все відмовиться видати своїх племінниць за простих студентів.

Режисер – В'ячеслав Жила.
Вистава йде 105 хвилин (з антрактом).

Хочете повеселитися від душі – тоді чекаємо вас на постановці «Здрастуйте, я ваша тітка!».

Актори