Здрастуйте, я ваша тітка!

19.05 - 19.05 Подiй: 1
Відгуків немає
від 80 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 80 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Здрастуйте, я ваша тітка»?

1. Колоритний фарс.
2. Смішні ситуації та діалоги.
3. За улюбленою і впізнаваною п'єсою Брендона Томаса.

«Здрастуйте, я ваша тітка» – це іскрометна комедія на дві дії. Вона поставлена за безсмертною п'єсою-фарсом «Тітонька Чарлея» англійського драматурга Брендона Томаса.

Після першої прем'єри постановка була настільки популярною, що її двічі переносили з приміщення в приміщення, де могли б поміститися всі охочі. Успіх лондонського Королівського театру надихнув трупи по всьому світу. І ось уже більше 100 років переодягнена тітонька смішить публіку до сліз.

Перейдемо ж до самого сюжету. Уявіть: ви – закоханий студент, але дядько вашої дівчини – черствий і скупий тиран. Залишається одне – діяти рішуче. Пара друзів Чарлі і Джек хочуть зізнатися своїм коханим напередодні їхнього від'їзду до Шотландії на канікули. Точною гарантією успіху має стати присутність тітоньки Люції – багатої покровительки Чарлі, яка ось-ось приїде з Бразилії.

Однак плани руйнуються з приходом чергової телеграми. Приїзд тітоньки відкладається на деякий час. А це означає, що примхливий і упертий дядько Спетлайг швидше за все відмовиться видати своїх племінниць за простих студентів.

Режисер – В'ячеслав Жила.
Вистава йде 105 хвилин (з антрактом).

Хочете повеселитися від душі – тоді чекаємо вас на постановці «Здрастуйте, я ваша тітка!».

Актори

Схожі події

Звітний концерт хореографічної школи 25 травня 11:00, Сб Звітний концерт хореографічної школи Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Звітний концерт хореографічної школи Вже не хочу 25 травня Звітний концерт хореографічної школи Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Чорний квадрат. Любов буває двічі! 23 квітня 19:30, Вт Чорний квадрат. Любов буває двічі! Київ, ATLAS від 180 грн. Чорний квадрат. Любов буває двічі! Вже не хочу 23 квітня Чорний квадрат. Любов буває двічі! ATLAS Придбати Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш 14 травня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 14 травня Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати