Здрастуйте, я ваша тітка!

15.12 - 15.12 Подiй: 1
Театр Актор Київ, вул. Велика Житомирська, 40
Відгуків немає
від 100 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 100 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Здрастуйте, я ваша тітка»?

1. Колоритний фарс.
2. Смішні ситуації та діалоги.
3. За улюбленою і впізнаваною п'єсою Брендона Томаса.

«Здрастуйте, я ваша тітка» – це іскрометна комедія на дві дії. Вона поставлена за безсмертною п'єсою-фарсом «Тітонька Чарлея» англійського драматурга Брендона Томаса.

Після першої прем'єри постановка була настільки популярною, що її двічі переносили з приміщення в приміщення, де могли б поміститися всі охочі. Успіх лондонського Королівського театру надихнув трупи по всьому світу. І ось уже більше 100 років переодягнена тітонька смішить публіку до сліз.

Перейдемо ж до самого сюжету. Уявіть: ви – закоханий студент, але дядько вашої дівчини – черствий і скупий тиран. Залишається одне – діяти рішуче. Пара друзів Чарлі і Джек хочуть зізнатися своїм коханим напередодні їхнього від'їзду до Шотландії на канікули. Точною гарантією успіху має стати присутність тітоньки Люції – багатої покровительки Чарлі, яка ось-ось приїде з Бразилії.

Однак плани руйнуються з приходом чергової телеграми. Приїзд тітоньки відкладається на деякий час. А це означає, що примхливий і упертий дядько Спетлайг швидше за все відмовиться видати своїх племінниць за простих студентів.

Режисер – В'ячеслав Жила.
Вистава йде 105 хвилин (з антрактом).

Хочете повеселитися від душі – тоді чекаємо вас на постановці «Здрастуйте, я ваша тітка!».

Актори

Схожі події

Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару 29 листопада 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Вже не хочу 29 листопада Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ромео і Джульєтта 18 листопада 18:30, Пн Ромео і Джульєтта Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Ромео і Джульєтта Вже не хочу 18 листопада Ромео і Джульєтта Театр музкомедії Придбати