Ze Best Cinema Music

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Marco Concert знає, що ви любите. І тому дарує незабутні зустрічі в рамках приголомшливого проекту Ze Best Cinema Music. Купити квитки на події в Києві можна прямо зараз.

Прийти на концерт і зануритися у світ легендарних кіношедеврів - це стає можливим завдяки спеціальному формату Ze Best Cinema Music. Ретроспектива в улюблені кінострічки. Зустрічі з найбільшими героями всіх часів і народів. Повне занурення в епоху і сюжет. Музиці підвладне все.

Не секрет, що саме вдало підібрані композиції «створюють» фільм. Ми дізнаємося, що кіно припало до смаку багатьом, якщо мелодії з нього запам'яталися. І вечори Ze Best Cinema Music вкотре допомагають пережити приємні моменти, прокрутивши у своїй уяві події фільму - драматичного, комедійного, біографічного...

На концертах Ze Best Cinema Music звучить музика авторів, чий стиль люблять і впізнають глядачі зі всього світу. Це Джон Вільямс, Енніо Морріконе та інші великі автори, що підкорили Голівуд. Музичні шедеври зі знаменитих фільмів звучать у виконанні таких яскравих колективів як Kyiv Fantastic Orchestra, Національний академічний духовий оркестр України, Національний академічний оркестр народних інструментів України (НАОНІ). «Супермен», «Бетмен», «Гладіатор», «007: Координати Скайфолл», «Сніданок у Тіффані», «Аватар», «Місія нездійсненна», «Зоряні війни», «Гаррі Поттер», - напевно, у цьому списку не один ваш улюблений фільм. І ви, звичайно ж, отримаєте величезне задоволення від живого виконання найефектніших мелодій із цих кінострічок.

Дізнатися, які події Marco Concert організовують найближчим часом, допоможе афіша. Чекаємо на вас!

Перелік подій