Zelyonka SPACE UP. Дніпро

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому Варто піти на фестиваль Zelyonka SPACE UP?

1. Міжнародний фестиваль сучасного танцю Zelyonka SPACE UP — це унікальна подія у світі сучасного танцю України, яка щороку збирає кращих хореографів та танцюристів з усього світу.
2. Захід має насичену програму з більш ніж 30 активностей, серед яких перформанси та вистави сучасного танцю, творчі лабораторії та серія майстер-класів.
3. Цього року IX Міжнародний фестиваль сучасного танцю Zelyonka SPACE UP відбудеться у Києві та Дніпрі. У дніпровській програмі Zelyonka SPACE UP беруть участь хореографи і танцівники з України, Швейцарії, Нідерландів, Норвегії, Польщі та Білорусі.

Zelyonka SPACE UP — IX Міжнародний фестиваль сучасного танцю, який відбудеться цьогоріч 4-9 червня у Києві та Дніпрі. Програма фестивалю у Дніпрі включає більше 6 заходів та активностей від хореографів з усього світу.

Zelyonka SPACE UP у 2019 році проходить за підтримки Українського культурного фонду, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства Австралії в Україні, Швейцарського культурного фонду Pro Helvetia, Мистецького Арсеналу, Арт резиденції Carbon, Люблінського центру культури, Norwegian Arts Council, Нідерландського культурного фонду. Головний партнер заходу — Всеукраїнська асоціація «Платформа сучасного танцю».

Перелік подій