24-pay-mark Created with Sketch.

Еротична мелодрама "Жага"

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

ТЕАТР ОНЛАЙН

Дорогі Глядачі! Запрошуємо вас у п'ятницю та на уік-енд подивитися онлайн чуттєву мелодраму "ЖАГА", поставлену театром "Тисячоліття" за творами Володимира Набокова

Запис вистави буде відкритий для перегляду з 22 січня до 24.00 24 січня і ви зможете подивитися виставу у будь-який зручний для вас час, починаючи з п'ятниці і протягом усього уік-енду!

ПРО ВИСТАВУ

Почуття спраги – воно знайоме кожному з нас. Добре, якщо його можна втамувати просто склянкою води… Але що робити, якщо тебе переповнює інша спрага: жага дикої пристрасті, жадоба грошей, жадоба влади? Просто задавити її в собі і жити по правді і совісті або наважитися втамувати її і ризикнути переступити заради цього межу дозволеного?
Саме з такою чуттєвою спрагою і зіткнувся наш головний герой. Він зустрічає молоду дівчину, до якої зовсім несподівано для себе починає відчувати непереборний чуттєвий потяг. Чоловіка не можуть зупинити ні власний шлюб, ні таємниці минулого спокусливої Незнайомки. І спочатку він і не підозрює, що в цьому її таємничому минулому криються тіні, які несуть загрозу і йому і навіть його життю…


Це пронизливий і емоційно глибокий спектакль, який, змусить Вас співпереживати, прожити з героями цю історію, пропустити її через себе, наче струм. Це відверта розмова з глядачами про Любові і про пекучу, невгамовну Пристрасть, про заперечення моральних заборон і руйнуванні власних кордонів дозволеного, і про ту ціну, яку доводиться за це платити, про ті вчинки, після яких життя вже ніколи не буде таким, як раніше…

З ВІДГУКІВ ГЛЯДАЧІВ ПРО ВИСТАВУ

Ганна, костюмер Театру, відгук після першого перегляду вистави “ЖАГА”, осінь 2019 року, опубліковано в Instagram:

Это был спектакль под названием “Жажда” театра “Тысячелетие”. Я так привыкла к их юмористическим спектаклям, что этот выбил меня из колеи… Я вернулась в гримёрку после окончания спектакля в слезах. С одним единственным желанием, обнять и поблагодарить их.
Последнее время я ловлю себя на мысли, что стала менее чувствительной. Но этот спектакль поднял во мне такую бурю чувств, которую невозможно передать. Это просто нужно чувствовать, и их необходимо пережить.
Рекомендую всем, посетить этот спектакль.
Актёры, вам огромное спасибо за этот вечер, за возможность пережить его с вами и хоть и косвенно, но прикоснуться к вашему миру, такому зыбкому, когда строишь его выкладывая реквизит на сцене и такому реальному, когда видишь вашу игру… Этот вечер был великолепен. Вы шикарны! Спасибо вам огромное!!!

Світлана, глядач, відгук про виставу “ЖАГА” на сайті театру 2 грудня 2019 року

Смелая постановка, которая вызвала настоящие эмоции. Эмоции разные… Приятные, когда актёры играют страсть, желание обладать.. и ты им веришь, ты чувствуешь это в животе. Эмоции и не очень приятные.. порочность открытого использования ради собственной выгоды, измены.. слепой мужской и лицемерной женской… За короткое время сюжет и события на сцене вызывали чувства любви, жалости и сочувствия. После спектакля мне какое то время не хотелось говорить.. Хотелось прочувствовать и рассмотреть внутри себя все новое, что появилось “искусственно” благодаря отличной, живой игре актёров. Огромная благодарность и восхищение режиссёру. С удовольствием посмотрела бы какое нибудь новое творение в вашем исполнении:) Творческих вдохновения и успехов!
Режисура та сценографія Ольги Канарченко (Попової)
Художник - Наталія Біденко
Пластичне рішення вистави - В'ячеслав Станішевський
Ролі виконують:

Бруно Кречмар - Олександр Міронов
Магда - Ольга Канарченко (Попова)
Анналіза - Аліна Карпенко
Річард Горн - Борис Станіславський

Вікове обмеження: 18+
Тривалість: 2 години
Вистава російською мовою

ЯК ОТРИМАТИ ДОСТУП ДО ОНЛАЙН-ПЕРЕГЛЯДУ ВИСТАВИ?

Для отримання доступу до перегляду запису онлайн-трансляції вистави необхідно зробити 2 прості кроки:
  1. Клікнути на кнопку “КУПИТИ КВИТОК”
  2. Здійснити онлайн-оплату послуги перегляду вистави (вартість – 150 грн.) Після цього, Ви отримаєте на Ваш e-mail листа з посиланням на сторінку перегляду,а також логіном і паролем доступу та інструкціями щодо перегляду.
  3. Доступ ло перегляду запису вистави буде відкритий буде відкритий з п'ятниці 22 січня до 24.00 неділі 24 січня і Ви зможете подивитися виставу у будь-який зручний для Вас час.

Перегляд запису вистави можливий на Smart TV, комп’ютері, ноутбуці, планшеті або смартфоні, тобто на будь якому пристрої, який технічно придатний для перегляду відео в інтернеті.
Доступна роздільна здатність відео-запису – до 1080р (FullHD)

Перелік подій