24-pay-mark Created with Sketch.

За двома... женихами

від 0 ₴
Обрати подію

Про події


Дві самотні жінки похилого віку, сестри: одна - колишня актриса, інша - все життя при ній. Чинять зламані крани, згадують минуле, живуть у занадто просторій квартирі, де колись був галасливий театральний гуртожиток. Одні... І раптом старшій (акторці) спадає на думку геніальне рішення!! - Видати молодшу заміж. І в рівномірному, зі схожими тихими днями життя щось починає відбуватися.

Нареченого замовляють у шлюбному агентстві, але спочатку приходить зовсім не наречений, а потім - відразу два наречені.

Однак ініціативу перехоплює інший претендент із явно заплямованою біографією.

Але всіх їх випереджає слюсар-сантехнік, якого жінки вважають за справжнього нареченого. В результаті – закохані всі! І весь процес з'ясування стосунків супроводжується дотепними діалогами та комічними ситуаціями. Виявляється, тільки зроби крок, і все буде можливим: мрії, які здаються нереальними, насправді цілком реальні.

У цій виставі у повітрі завжди витає можливість. Здавалося б, простягни руку - і схопиш мрію за хвіст, стягнеш з небес на землю - ось тобі й реальність. І не так багато для цього треба. Кульмінація вистави - у прийдешнє щастя повірили вже всі: і глядачі, і навіть самі актори. Здавалося, ще трохи - і все утворюється в цьому безглуздому житті ... Але ...

Тривалість вистави з антрактом 2:00 30 хв.

У ролях:

Тамара Яценко - Народна артистка України

Тетяна Шеліга - Заслужена артистка України

Євген Паперний - Народний артист України

Дмитро Лаленков - Заслужений артист України

Олег Коваленко

Сергій Кучера

Режисер-постановник: Володимир Борисюк

Художник-постановник: Валентина Кузьмичова

Балетмейстер: Ольга Семешкіна

Продюсер: Олег Шпанчук

Перелік подій