Жінка минулих часів (Frau fon fruher)

09.12 - 09.12 Подiй: 1
Відгуків немає
від 80 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 80 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу Жінка минулих часів?

1. Одна з улюблених вистав столичних театралів
2. Емоційний і складний сюжет
3. Історія про те, як важко робити вибір, примирятися і прощати

Немає нічого жахливішого, ніж ображена жінка, особливо, якщо зачепили найдорожче - її кохання! І зовсім не важливо, що романтичне почуття мало місце багато років тому, а колишній коханий вже давно обзавівся сім'єю, яку не збирається залишати. На сцені Національного академічного театру російської драми розіграється історія, яка не залишить вас байдужими, - вистава «Жінка минулих часів».

«Жінка минулих часів» шведського драматурга Р. Шиммельпфенніга - унікальна постановка, яка стала самим яскравим відкриттям для українських театралів. Не чекайте від перегляду вистави легкості і нудьги! Адже перед вами постане історія сучасної месниці, що нічим не поступається в пристрасності міфічній Медеї.

Звичайна сім'я. Вони прожили разом 20 років. У них - син-підліток і чіткі плани на майбутнє. Але все руйнується, тільки-но на порозі будинку з'являється таємнича жінка в чорному і заявляє, що відтепер батько сімейства належить їй. Їй байдуже, що почуття давно згасли. Будь-яка інша відступила б, дізнавшись, що коханий охолов, але не вона. Вона буде мстити і помста її буде дуже жорстокою!

Вас чекає талановита гра найкращих акторів театру: Т.Бойко (в ролі Ромі), В.Семірозуменко (Франк), Т.Остапенко (Клаудіа), а також А.Крючков, Ю.Смушакова, І.Бучко.

Тривалість вистави «Жінка минулих часів» - 1 година 20 хвилин, без антракту.

Актори

Схожі події

Чорний квадрат. Хто кого бажає 15 листопада 19:00, Пт Чорний квадрат. Хто кого бажає Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат. Хто кого бажає Вже не хочу 15 листопада Чорний квадрат. Хто кого бажає Український театр Придбати Чорний квадрат. Гола правда 14 листопада 19:00, Чт Чорний квадрат. Гола правда Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат. Гола правда Вже не хочу 14 листопада Чорний квадрат. Гола правда Український театр Придбати Кіт у чоботях 16 листопада 12:00, Сб Кіт у чоботях Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Кіт у чоботях Вже не хочу 16 листопада Кіт у чоботях Театр юного глядача Придбати Особливо Одружений Таксист 19 листопада 19:00, Вт Особливо Одружений Таксист Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Особливо Одружений Таксист Вже не хочу 19 листопада Особливо Одружений Таксист Театр музкомедії Придбати