Жінка минулих часів (Frau fon fruher)

-
Відгуків немає
від 0 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 0 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу Жінка минулих часів?

1. Одна з улюблених вистав столичних театралів
2. Емоційний і складний сюжет
3. Історія про те, як важко робити вибір, примирятися і прощати

Немає нічого жахливішого, ніж ображена жінка, особливо, якщо зачепили найдорожче - її кохання! І зовсім не важливо, що романтичне почуття мало місце багато років тому, а колишній коханий вже давно обзавівся сім'єю, яку не збирається залишати. На сцені Національного академічного театру російської драми розіграється історія, яка не залишить вас байдужими, - вистава «Жінка минулих часів».

«Жінка минулих часів» шведського драматурга Р. Шиммельпфенніга - унікальна постановка, яка стала самим яскравим відкриттям для українських театралів. Не чекайте від перегляду вистави легкості і нудьги! Адже перед вами постане історія сучасної месниці, що нічим не поступається в пристрасності міфічній Медеї.

Звичайна сім'я. Вони прожили разом 20 років. У них - син-підліток і чіткі плани на майбутнє. Але все руйнується, тільки-но на порозі будинку з'являється таємнича жінка в чорному і заявляє, що відтепер батько сімейства належить їй. Їй байдуже, що почуття давно згасли. Будь-яка інша відступила б, дізнавшись, що коханий охолов, але не вона. Вона буде мстити і помста її буде дуже жорстокою!

Вас чекає талановита гра найкращих акторів театру: Т.Бойко (в ролі Ромі), В.Семірозуменко (Франк), Т.Остапенко (Клаудіа), а також А.Крючков, Ю.Смушакова, І.Бучко.

Тривалість вистави «Жінка минулих часів» - 1 година 20 хвилин, без антракту.

Актори