24-pay-mark Created with Sketch.

Жінка і чиновник

-
Відгуків немає
від 0 ₴
від 0 ₴
Обрати подію

Чому варто піти на спектакль Жінка і чиновник?

1. Розумний гумор і колючі діалоги
2. За мотивами відомої італійської п'єси
3. Іронічний сюжет в дусі Рязанова

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки представляє комедію «Жінка і чиновник», створену на основі однойменної п'єси відомого італійського письменника Альдо Ніколаї.

Сюжет цієї дивовижної історії один в один схожий на сценарій знаменитій радянської кінострічки «Іронія долі, або З легким паром!». Ніколи не знаєш, які сюрпризи піднесе доля в наступний момент ...

Висловлюючись «ельдарорязановскім» мовою, як-то раз типовий, ні чим не примітний міністерський чиновник після щільного обіду повертається до свого кабінету і застає там ... симпатичну незнайомку. Хто ця панянка? Як вона тут опинилася? Ясно лише одне: випадково потрапити в міністерські апартаменти можна.

Протягом усього спектаклю герой з'ясовує стосунки з молодою жінкою. Так-так, сценарій п'єси - це безперервний діалог! Вибрати такий матеріал для вистави саме по собі подвиг. Адже є величезний ризик перетворити чудовий твір в нудні рутинні розмови, які запросто можуть приспати глядачів. Щоб такого не сталося, творці комедії майстерно вибудували паралельний світ, в якому життя вирує!

Артисти із задоволенням перевтілюються в різні образи: спокусник і вертихвістка, завойовник і простачка, викривач і відповідач, володарка і підкаблучник. Родзинка в тому, що персонажі в будь-яку хвилину можуть помінятися ролями. Чого очікувати від героїв в наступний момент - ніхто не знає. Тому і відірватися від сюжетної лінії неможливо.

Вікові обмеження - 16+

Глядачі молодше вказаного віку, на заходи не допускаються

Вхід в зал для глядачів після початку заходу заборонений.

Актори