24-pay-mark Created with Sketch.

Жінки. Фрагмент. Скандал без антракту

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

"Жінки. Фрагмент. Скандал без антракту". Три фрази. Три жінки – єдині дійові особи вистави. Банально, але вони просто жадають простого щастя. Тільки ось для здійснення своєї мрії вибирають не найкращі методи...

А все починається з плутанини. Тетяна, мила перекладачка, була помилково прийнята за свою сестру - знамениту актрису Тамару. Тому журналістка Олена, прикидаючись масажисткою, саме їй повідомляє безсторонні факти. Із цієї зав'язки починається ціла низка жорстоких ігор.

Одна з найбільш захоплюючих і інтригуючих ліній драми - журналістське розслідування. Олена відчайдушно нишпорить по жіночим консультаціям і пологовим будинкам, щоб написати в підсумку сенсаційну статтю. Правда, рухає нею не пошук істини, а цілком меркантильна мета - відбити чужого чоловіка (сина Тамари).

Звичний світ трагічно руйнується. І в життя героїнь вриваються непотрібні випробування і душевні страждання. Які наслідки зради? Чи варто говорити правду всім і завжди? І як розгледіти підлість? Приходьте і дізнаєтеся, чи зможуть відповіді на поставлені питання повернути колишню гармонію.

У ролях: Ірина Дука (також режисер-постановник драми), Наталя Доля, Лідія Яремчук.

Тривалість постановки - 2 години (без перерви на антракт).

Перелік подій