24-pay-mark Created with Sketch.

Жизель

від 150 €
Обрати подію

Чому варто піти на балет «Жизель»?

  1. Подивитися романтичний шедевр світового балету.
  2. Побачити гармонію, повну життя, енергії і грації.
  3. Оцінити прекрасне переплетіння сюжету, музики і танцю.

В Одеському оперному театрі відбудеться балет, який по праву носить звання «найромантичнішого твору останніх століть». Серед незліченної кількість історій, розказаних коли-небудь мовою танцю, не було ніколи створено чогось більш сумного і прекрасного одночасно, ніж ця драма.

«Жизель» - найвідоміший фантастичний балет в двох актах. Композитор Адольф Адан написав просто чарівну музику на лібрето Теофіля Готьє, Жана Кораллі та Анрі де Сен-Жоржа. В основі сюжету - легенда, яку переказав геній німецької літератури Генріх Гейне. Перша прем'єра відбулася в Парижі в 1841 році, і з тих пір цей твір не сходить з театральних сцен світу. По ньому було зроблено і безліч екранізацій.

Вигадка, поезія, музика, танець... Все сплелося в цьому геніальному балеті! Чарівності сюжету і досконала хореографія заслужено внесли цей романтичний шедевр в скарбницю балетної класики.

Приходьте, щоб побачити і відчути один з найзнаменитіших і яскравих вистав світу! Чекаємо Вас!

Схожі події

Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Kyiv Modern-Ballet. Болеро. Дощ. Раду  Поклітару 24 березня 18:00, нд Kyiv Modern-Ballet. Болеро. Дощ. Раду Поклітару Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Kyiv Modern-Ballet. Болеро. Дощ. Раду  Поклітару Вже не хочу 24 березня Kyiv Modern-Ballet. Болеро. Дощ. Раду Поклітару Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати Kyiv Modern-Ballet. Кармен.TV. Раду Поклітару 16 березня 18:00, сб Kyiv Modern-Ballet. Кармен.TV. Раду Поклітару Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Kyiv Modern-Ballet. Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 16 березня Kyiv Modern-Ballet. Кармен.TV. Раду Поклітару Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати Kyiv Modern Ballet. Жізель. Раду Поклітару 22 березня 18:00, пт Kyiv Modern Ballet. Жізель. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 190 ₴ Kyiv Modern Ballet. Жізель. Раду Поклітару Вже не хочу 22 березня Kyiv Modern Ballet. Жізель. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати