Зимовий вечір з класикою

Про події

Перед новорічними святами в Київській консерваторії буде звучати приголомшлива, романтична і тільки позитивна музика! Запрошуємо вас на красивий «Зимовий вечір з класикою»!

Нехай ця прекрасна програма стане найтеплішим і довгоочікуваним подарунком для вас, а також ваших рідних і близьких. Не пропустіть чудову можливість порадувати дорогих вам людей! Дивовижні твори великих Бріччальді, Штрауса, Чайковського та інших талановитих композиторів світу порадують душу і зігріють серце навіть в самий морозний день зими!

На сцену вийдуть віртуози Національного ансамблю солістів «Київська камерата». Цей колектив вже давно відомий як один з кращих професійних камерних оркестрів нашої країни. Справжні майстри допоможуть розкрити всі фарби музики і «намалювати» в уяві слухачів приголомшливі новорічні образи.

«Родзинкою» програми стане участь Ангеліни Золотої, майстри водної анімації. Ви зможете насолодитися неймовірно красивою мозаїкою фарб, які танцюють на воді, створюючи дивовижні картини. Вишукані водні візерунки, виконані в унікальній техніці Ебру, пожвавлять ваша уява. Глядачі отримають найяскравіші емоції. Цей вечір стане одним з найприємніших напередодні довгоочікуваного свята Нового Року.

Диригент - Валерій Матюхін.

Продюсер програми - Новохатко Олена.Перелік подій