Зимовий вечір з класикою

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на "Зимовий вечір з класикою"?

1. Почути музику великих композиторів
2. Побачити як на воді оживають найчарівніші зимові картини
3. Провести передноворічний вечір в компанії неймовірно красивою класики.

Під Новий рік традиційно прийнято радувати рідних, близьких, друзів приємними подарунками, теплими словами та привітаннями. Не залишаться без сюрпризів і наші глядачі!

Запрошуємо вас на святкову програму, в якій прозвучать найвишуканіші, романтичні і позитивні твори видатних світових композиторів: Бріччальді, Штрауса, Чайковського та інших. Оцінити красу звукових образів класичної музики допоможе Національний ансамбль солістів «Київська камерата» - один з найвідоміших і високопрофесійних камерних оркестрів на Україні.

Чарівним доповненням музичного вечора стане художня водна анімація у виконанні Ангеліни Золотої! Унікальна техніка Ебру - це стародавнє мистецтво живопису по воді. Мозаїка танцюючих фарб здивує навіть найвибагливішого глядача! Яскрава атмосфера кольору і зачаровують водні візерунки подарують вам незабутню палітру відчуттів. На ваших очах оживуть найяскравіші новорічні картини! Подаруйте собі та своїм близьким незабутній зимовий вечір, наповнивши його справжнім новорічним настроєм!

Диригент - Валерій Матюхін
Водна живопис - Ангеліна Золота
Національний ансамбль солістів «Київська камерата»
Продюсер - Олена Новохатко

Перелік подій