Злата Огневич

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт Злати Огневич?

1. Співачка готує для своїх шанувальників особливу програму.
2. Після успішного туру «Запали вогонь» Злату з нетерпінням чекають у десятках міст України.
3. На концерті прозвучать як нові роботи, так і ваші улюблені композиції в неповторному виконанні приголомшливої вокалістки.

Зустрічайте неповторну і чарівну Злату Огневич із новою концертною програмою! Незабутня зустріч наближається і точно стане найяскравішою подією весни.

Після того як артистка виступила в безлічі українських міст у рамках свого масштабного туру «Запали вогонь», армія її шанувальників помітно збільшилася. І тепер невтомна співачка знову готова виступити для вдячної публіки з особливою програмою. Як відомо, Злата Огневич не дає двох однакових концертів. Вона прекрасно відчуває емоційний настрій залу і завжди радує виконанням пісень, які по-справжньому гріють душу.

Артистка не втомлюється дивувати і готувати сюрпризи своїм шанувальникам. Злата Огневич виходила на одну сцену із всесвітньо відомим тенором Андреа Бочеллі. У минулому році вона підкорила всіх, випустивши перший танцювальний кліп. Хіт «Танцювати» потрапив в активну ротацію в Україні. Бурхливими обговореннями супроводжувався виступ Злати на проекті «Голос країни» з композицією One Day. Приємним подарунком для шанувальників стала презентація кліпу на пісню Doмене в День усіх закоханих.

Тепер на вас чекає найкрасивіше музичне шоу весни. Побачимося!

Перелік подій