Попелюшка і Театр тіней

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Попелюшка і театр тіней"?

1. Здивуватися новим штрихами давно відомої історії.
2. Порадіти, що добро завжди перемагає зло, навіть тоді, коли надії майже немає.
3. Провести прекрасний день із родиною.

Театр тіней TEULIS підготував справжній новорічний подарунок для вас і ваших дітей - виставу "Попелюшка і театр тіней"!

Минулі шоу театру привели в захват глядачів столиці і всієї України, а також Швеції, Японії, Італії та багатьох інших країн. Тепер настав час прем'єри, причому не звичайної, а для дітей! "Попелюшка і театр тіней" - перше дитяче шоу театру.

В основу постановки лягла, звичайно ж, знаменита історія авторства Шарля Перро. Жила-була безтурботна, радісна дівчинка, оточена увагою, турботою і любов'ю. Але раптом у неї померла мати. Жорстока мачуха та її зла дочка не полюбили Попелюшку і всіляко дошкуляли їй.

Але героїня не сумувала. Її сонячна натура і природний оптимізм разом із неймовірними працьовитістю і терпінням допомагали справлятися з труднощами. А за своє терпіння вона була сповна винагороджена! В інтерпретації цієї казки від Театру тіней TEULIS теж щасливий кінець, правда, з одним "але". А ви впевнені, що все відбувалося саме так, якби сюжет розвивався не 200 років тому, а в наш час?

На вас чекає магія театру тіней, 3D-технологій і авторської музики, створеної високопрофесійними композиторами. Тільки уявіть, як неймовірно побачити пошив 3D-сукні для Попелюшки! Або опинитися всередині чарівного годинника за останню хвилину до півночі!

Приходьте - вас чекають справжні дива! До речі, для дітей до 5 років - вхід безкоштовний (без надання окремого місця).

Перелік подій