24-pay-mark Created with Sketch.

Театр Антрепризи та Комедії – завжди розкішний відпочинок в атмосфері свята

8 липня 2023 року в Києві аншлаговою виставою «Боїнг-Боїнг» відкрився Перший Театр Антрепризи та Комедії. Ініціаторами заснування театру стали продюсерський центр Comedy Space та КВЦ «Парковий».

Серед перших робіт творчого колективу були прем’єри:
  • «Граємо в дурня»;
  • «Лазанья по-французьки»;
  • «Жінка над нами».

Крім того, глядачі мали нагоду побачити на сцені симфонічне шоу «Гаррі Поттер», інтерактивну дитячу виставу «Щенячий патруль» у виконанні трупи театру дитинства KIWI та інші яскраві постановки.

Незабутнє дозвілля в компанії зірок українського театру та кіно

В репертуарі Театру Антрепризи та Комедії – кращі комедійні проєкти, покликані підняти настрій кожному українцеві. Це кабаре, антрепризи, комедії. За словами керівника проєкту Сергія Чудаєва, місія колективу – відволікти відвідувачів від повсякденних проблем та подарувати кожному потужний заряд енергії. І цю задачу впевнено вирішують талановиті актори, улюбленці українців – Євген Паперний, Ольга Сумська, Лілія Ребрик, Лесь Задніпровський, Георгій Хостікоєв, Віталій Борисюк та багато інших зірок сцени.

Де купити квитки на вистави Першого Театру Антрепризи та Комедії в Києві?

Вистави відбуваються в концертному залі Parkovy (на 3 поверсі комплексу). Переглянути афішу подій та одразу придбати квитки ви завжди можете онлайн на Concert.ua.

Жениха викликали, дівчата? 10 серпня 18:00, сб Жениха викликали, дівчата? Київ, Будинок архітектора від 400 ₴ Жениха викликали, дівчата? Вже не хочу 10 серпня Жениха викликали, дівчата? Будинок архітектора Придбати Граємо в Дурня. Театр Антрепризи та комедії 22 серпня 18:00, чт Граємо в Дурня. Театр Антрепризи та комедії Київ, Будинок архітектора від 350 ₴ Граємо в Дурня. Театр Антрепризи та комедії Вже не хочу 22 серпня Граємо в Дурня. Театр Антрепризи та комедії Будинок архітектора Придбати