24-pay-mark Created with Sketch.

Concert.ua виступить партнером конференції Kyiv Music Days 13-15 квітня на НСК Олімпійський

Kyiv Music Days – це міжнародний галузевий форум концертної індустрії, який збирає музикантів, продюсерів, ключових учасників і експертів ринку. Цього року подія відбудеться з 13 по 15 квітня в конференц-залі BALLPARK на НСК Олімпійський (Київ).

Найбільший квитковий оператор України – Concert.ua – виступає партнером конференції в частині “тікитингу” – усього, що стосується квитків, сервісу, відносин організаторів і глядачів. Тут будуть підніматись і обговорюватись усі актуальні питання щодо поточної ситуації і розвитку індустрії, серед них – і “біль” організаторів і глядачів.

14 квітня о 12:00 у головній залі відбудеться панельна дискусія на тему “Цінність квиткового оператора для організатора і глядача”.

Своїми думками поділяться спікери: Олег Ковалевський (засновник концертної агенції “Аншлаг”: організатор концертів Depeche Mode, Scorpions, Sting та багатьох інших), Михайло Ясинський (засновник Secret Service: продюсерська компанія, PR- і промо-агенція), Лідія Клов (промоутер, співорганізатор концертів Imagine Dragons, alt-J, Bastille, Hurts та ін.), Дмитро Феліксов (співзасновник Concert.ua і VIRUS Music, організатор фестивалів Sensation, Global Gatherting, шоу MONATIK, Бумбокс та ін.).


Того ж дня о 14:00 відбудеться закрита зустріч представників бізнесу, на якій будуть розглянуті практичні теми і шляхи досягнення синергії між усіма сторонами.
Теми обговорення: процедура повернення коштів глядачам за скасовані події, сервісний збір, взаємовідносини галузі і держави щодо регулювання гастролей українських та закордонних артистів.

15 квітня об 11:00 буде розкрита тема “Специфіка сучасних квиткових сервісів і операторів: головні аспекти, проблематика, варіанти розвитку”. Серед спікерів: Дмитро Феліксов (Concert.ua), Максим Плахтій (Karabas.com), Ростислав Кулик (Gastroli.ua), Дмитро Прикордонний (Worldticket.pro).

У рамках конференції також буде презентована Громадська спілка “Забезпечення прав відвідувачів культурно-масових заходів України”.


На Kyiv Music Days запрошено всіх, хто має відношення до концертної галузі вже зараз або планує долучитись до неї в майбутньому. Вартість участі – від 790 грн. за всі дні, та всього 300 грн. для студентів.

Придбати зараз>>
Подати заявку на участь у закритій дискусії (також потрібен квиток)>>