24-pay-mark Created with Sketch.

Хочете взяти квитки на концерт, фестиваль, виставу та не хвилюватись, що зміняться плани і не зможете піти?

Чудово вас розуміємо! Concert.ua представляє можливість автоматичного гарантованого повернення коштів. Відтепер при виборі подій звертайте увагу на іконку “Гарантія повернення коштів”. Якщо вона є на сторінці опису події, це означає наступне: ви зможете за власним бажанням (з будь-якої причини) повернути до 90% номінальної вартості квитків на ту ж картку, з якої було оплачене замовлення в будь-який час до настання встановленної організатором дати.

Як це працює?

  • На сторінці опису події в блоці з вартістю квитків знайдіть іконку “Гарантія повернення коштів” і натисніть поруч на знак питання (?) - побачите встановлені для ціє події умови повернення (яка частина номінальної вартості повертається і яка крайня дата і час для здійснення автоматичного повернення)
  • Якщо замовлення квитків на цю подію сплачене вами банківською карткою або через Masterpass, перейдіть в Особистий кабінет (розділ “Мої квитки”) на сайті Concert.ua. Там ви побачите всі свої оплачені замовлення на події, які ще не пройшли.
  • В блоці потрібної події натисніть на “три крапки” в правому верхньому куті та натисніть “Запросити повернення квитків…”. Ознайомтесь з сумою для автоматичного повернення і підтвердіть запит.
  • Протягом трьох банківських днів кошти повернуться на ту ж картку, з якою було оплачене замовлення. Квитки буде автоматично анульовані, по ним вже неможливо буде потрапити на подію
Залишились питання? Звертайтесь, допоможемо