Обмін і повернення

Визначення, скорочення, що використовуються в даному документі – тотожні із визначеннями, що наведені в публічній Оферті, що розміщена в мережі Інтернет, за посиланням https://www.concert.ua/ua/offer (надалі – Оферта)

Перш ніж придбати Квиток, будь ласка, ознайомтесь із правилами скасування покупки та повернення сплачених грошових коштів за придбаний на сайті сoncert.ua Квиток.

Дане положення розроблене з урахуванням вимог Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджена наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452 (інтернет посилання http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0911-15), (надалі – Інструкція).

Відповідно до Х розділу Інструкції, повернення коштів за придбані квитки проводиться організаторами заходу тільки в разі скасування, переносу або зміни Заходу. Інші умови для повернення сплачених грошових коштів за придбаний Квиток відсутні.

Клієнт, що придбав Квиток та здійснив всі необхідні платежі, може звернутися до сoncert.ua з проханням здійснити повернення придбаного ним Квитка та отримати сплачені за нього грошові кошти, в разі:

1. Скасування Заходу;
2. Зміна істотних умов Заходу (час, дата або місце проведення Заходу);
3. Зміни планів Клієнта на день проведення Заходу;
4. Заміна раніше придбаного Квитка на Квиток іншого типу на той самий Захід, та/або на інший Захід.

В разі виникнення однієї із зазначених причин, Клієнт звертається до сoncert.ua зі зверненням (за наступним посиланням: https://concert.ua/uk/vozvrat) та надає копію документа, підтверджуючого його особу.

Дане звернення обов’язково має містити дані особи, що звертається (ПІБ), та її індивідуальний податковий номер, назву Заходу, кількість Квитків та їх штрих-код, Номінальну вартість Квитків, номер особистої Банківської картки (на зазначену картку буде здійснений перерахунок грошових коштів), дату, підпис {якщо Клієнт звертається до сoncert.ua на підставі виникнення причин передбачених п.3–4 даного положення - в зазначеному зверненні ним додатково вказуються причини для такого звернення} та приймається сoncert.ua тільки в разі дотримання Клієнтом зазначених вимог до такого звернення. За поверненням коштів може звернутись тільки покупець, дані якого вказані в замовленні.

Звернення, що направлене Клієнтом на підставі п.3-4 даного положення - приймається сoncert.ua тільки в разі, якщо таке звернення надійшло не менше, ніж за 2 (Два) робочі дні до початку Заходу, на який Клієнт придбав Квиток. В даному випадку рішення щодо задоволення та/або відмови в поверненні грошових коштів Клієнту за придбаний ним Квиток приймає Організатор Заходу.

Повернення грошових коштів Клієнту за придбаний ним Квиток в разі настання обставин, передбачених п.1-2 даного положення, здійснюється сoncert.ua тільки в разі, якщо Організатор надав відповідний дозвіл сoncert.ua, а також надав останньому необхідну кількість грошових коштів.

В незалежності від підстав звернення, повернення Сервісного збору та вартості Додаткових послуг сoncert.ua не проводиться, так само, як не підлягає поверненню вартість Доставки Квитків, якщо послуга Доставки була додатково замовлена Клієнтом.

Повернення грошових коштів Клієнтам проводиться виключно в безготівковій формі.

Примітка:

- послуга сoncert.ua з повернення Клієнту грошових коштів за придбаний Квиток, в незалежності від підстав такого повернення, є платною - 10% від Номінальної вартості квитка; це означає, що Клієнт отримає 90% від Номінальної вартості придбаного Квитка;
- послуга з повернення Клієнту грошових коштів за придбаний Квиток з підстав передбачених п.1-2 даного положення може бути безкоштовною тільки в разі, якщо таке повернення здійснюється Організатором самостійно та без участі сoncert.ua

Шаблон заяви тут

Для оформлення повернення, будь ласка, заповніть форму