Події від Marco Concert

Сьогодні немає проблеми під назвою "куди б сходити". Десятки і навіть сотні закладів столиці рясніють афішами. Але як же вибрати серед цього величезного розмаїття дійсно якісні та цікаві події?

Обирайте заходи від Marco Concert - і ви не пошкодуєте про це! Цей проект - союз творчих особистостей. Їхні вечори хочеться відвідувати знову і знову, адже вашій увазі пропонують дійсно унікальний контент.

Основа Marco Concert - синтез декількох видів мистецтва: джазу, класики, балету, театру і поезії, а також сучасних технологій. Кожна подія цієї команди - насичена, цікава, оригінальна. Організатори зміщують фокус із відволікаючих чинників для того, щоб цілком і повністю зосередитися на головному - підвищення культурних цінностей людей.

Дилема "кількість або якість" давно вже вирішена, чи не так? Marco Concert усвідомлює складність вибору виду дозвілля сьогодні. І саме тому команда організовує тільки добірні події.

Купуйте квитки на заходи від Marco Concert - і вам гарантовано інтелектуальне та естетичне збагачення!

Події3

Джаз на Терасі - Louis Armstrong & Ella Fitzgerald 11 липня 20:00, Ср Джаз на Терасі - Louis Armstrong & Ella Fitzgerald D12, Київ від 200 грн. Джаз на Терасі - Louis Armstrong & Ella Fitzgerald Вже не хочу 11 липня Джаз на Терасі - Louis Armstrong & Ella Fitzgerald D12 Придбати Botanica jazz - Barbra Streisand 12 липня 20:00, Чт Botanica jazz - Barbra Streisand Ботанічний сад ім. Гришка, Київ від 250 грн. Botanica jazz - Barbra Streisand Вже не хочу 12 липня Botanica jazz - Barbra Streisand Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Джаз на пляжі - Summer Time 17 липня 20:00, Вт Джаз на пляжі - Summer Time ЮБК, Київ від 300 грн. Джаз на пляжі - Summer Time Вже не хочу 17 липня Джаз на пляжі - Summer Time ЮБК Придбати