24-pay-mark Created with Sketch.

VII Міжнародний фестиваль ODESA CLASSICS

VII Международный фестиваль ODESA CLASSICS в Одесі! Це буде 9 неймовірно крутих програм від 2 до 24 липня, як відбуватимуться в Обласній філармонії та театрі Опери та балету.

Чому варто піти на Odesa Classics Festival?

  1. Odesa Classics Festival - тріумфальне повернення Одеси на фестивальну сцену Європи.
  2. Для вас виступлять віртуози, чиї імена золотими літерами вписані в історію світової класичної музики.
  3. Програма фестивалю готує безліч приємних сюрпризів.

ODESA CLASSICS FESTIVAL - 7-ий Міжнародний фестиваль уже в липні

З початком літа гостинна Одеса розкриває свої обійми всім шанувальникам класичної музики і запрошує на грандіозний Odesa Classics Festival. Подія підкорить масштабом і яскравою програмою.

Європейський рівень, знамениті учасники і приголомшлива атмосфера залишать незабутні враження. В Одесі виступлять великі Марія Солозобова, Цюріхський камерний, Брюссельський камерний оркестр, Люка Дебарг, Себастьян Кнауер, Маттіас Гьорне, Олексій Ботвінов, Даніель Хоуп і інші талановиті музиканти. Деякі з учасників вже виступали на сцені Odesa Classics, викликавши шквал оплесків і зібравши абсолютні аншлаги.

З 2015 року фестиваль збирає провідних артистів та музикантів, а також поціновувачів концертів живої класичної музики. Odesa Classics - це не тільки насолода для шанувальників, а й прекрасне місце для розвитку музичних смаків молоді. Тому обов'язково приходьте всією сім'єю і долучайтесь до високого мистецтва разом! До зустрічі!

ДЕ придбати КВИТКИ НА VII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ODESA CLASSICS В ОДЕСІ?

Квитки на VII Міжнародний фестиваль ODESA CLASSICS в Одесі ви можете придбати на сайті Concert.ua.