24-pay-mark Created with Sketch.

Перенесені та скасовані події

ПЕРЕНЕСЕННЯ та СКАСУВАННЯ концертів, вистав та інших шоу в Києві та Україні — що потрібно знати

У багатьох країнах урядами введені заходи щодо запобігання поширенню коронавіруса COVID-19. Щоправда, в деяких країнах їх введено із запізненням.

В Україні ці заходи є превентивними. Так, згідно з постановою Кабінету Міністрів від 11 березня №211, на всій території країни до 24 квітня забороняється проведення заходів із відвідуваністю понад 10 осіб. Ми підтримуємо ці обмеження і сподіваємось, що вони допоможуть знизити навантаження на медичну систему та подолати вірусну кризу з меншими втратами.


Організатори переносять концерти, вистави, сімейні та інші шоу на інші дати або ж скасовують.


Всі ми любимо емоції від концертів і вистав – це дивовижний світ, він робить наше життя яскравішим. Потрапити на виступи улюблених артистів в Україні ми можемо завдяки щоденній праці тисяч людей, які представляють артистів, організаторів, концертні, театральні майданчики, та квиткових операторів. Зараз для них настали найскладніші часи, практична перевірка витримки, яку, можливо, пройдуть не всі. Ми дуже просимо вас поставитись із розумінням до ситуації та допомогти учасникам галузі видовищних заходів.

Як допомогти всій галузі видовищних заходів?

⏱ Дати час для прийняття рішень і досягнення домовленостей щодо перенесення подій, встановлення нових дат, визначення порядку повернень коштів у випадку скасування та надання інших опцій.

Concert.ua зараз щогодини отримує сотні нових звернень з питаннями про майбутнє подій, які повинні були відбутись до 24 квітня. По мірі укладення домовленостей організаторів/артистів/майданчиків, нові дати будуть публікуватися на сторінках подій на Concert.ua. Будь ласка, слідкуйте за оновленнями. Також ми повідомляємо покупців квитків через email та SMS. Поки що вам нічого не потрібно робити, просто зачекайте, будь ласка. По кожній з подій буде опубліковано рішення на сторінці події на Concert.ua, а також у розсилках. У разі перенесення події квитки залишаються дійсними на нову дату. Якщо ви для себе оберете цей варіант, як основний, і скористаєтесь вашими квитками, це дуже допоможе організаторам витримати удар і продовжити робити для вас події в майбутньому.


🌟Зробити благодійний внесок


Ми розуміємо, що для багатьох з вас кошти, за які було придбано квитки, зараз можуть стати в нагоді, а їх повернення має значення для сімейного бюджету. Якщо ж для вас ця сума не є критичною, ви симпатизуєте організатору, знаєтесь на його проектах, у "звичайному житті" висловлюєте йому подяку за сміливість і гарний смак, зараз – саме той час, коли ваша підтримка для нього має найбільше значення. Просимо вас зробити благодійний внесок на користь організатора, не звертаючись про повернення коштів у разі перенесення. Це рішення залишається виключно на ваш розсуд.

↔️ Чи можна повернути гроші за квитки?

Згідно з українським законодавством відповідальним за повернення квитків у разі скасування або перенесення дати заходу є організатор. Якщо він доручає нам здійснювати таке повернення та надає відповідні кошти для перерахування клієнтам, ми проводимо процедуру "Автоповернення" через особистий кабінет клієнта. Деталі тут

Якщо організатор вирішує проводити повернення самостійно (тобто не доручає це нам), ми надаємо його контакти та посилання на інструкції, отримані від нього. Ця інформація поступово розміщується на сторінках подій на Concert.ua.

❓ як задати своє запитання?

Якщо ваше запитання звучить як "Що буде з подією? Яка нова дата? Хто і як повертатиме кошти?", будь ласка, дайте час оновити інформацію на сторінках подій і зробити розсилки. Якщо ж ви маєте інші запитання, надішліть запит на [email protected] або подзвоніть. Будь ласка, візьміть до уваги надприродне навантаження на контакт-центр зараз. Наші дівчата та хлопці без перерв надають консультації клієнтам, і багатоканальна телефонна лінія може бути зайнятою. Тож, якщо не можете додзвонитись, надішліть email або скористайтесь формою тут. Оберіть ОДИН канал комунікації (email, форма, дзвінок, питання в соц мережах) – не потрібно дублювати питання всюди.

🤔 Чи варто купувати квитки зараз?

Коли всі заспокояться, попит на події різко зросте, що може вплинути на підвищення вартості квитків. Тому, якщо у вас є бажання потрапити на шоу улюбленого артиста, фестиваль або виставу навесні, влітку або восени, рішення за вами – брати зараз, коли на деякі події є дуже хороші пропозиції або чекати та купити потім.

Від імені організаторів і від Concert.uа дякуємо кожному з вас за розуміння! Всі ми любимо ті самі емоційні вибухи на подіях, які наповнюють нас спогадами. І ми точно їх скоро відчуємо, встигнувши трохи скучити.


Список оновлюється