Події від Star-City

Театрально-концертне агентство «Стар-Сіті»

Вперше в Україні поєднана пісочна анімація і живе звучання оркестру, в подальшому створена серія концертів, де візуальну складову представляє Ебру - це стародавнє мистецтво живопису по воді. З метою популяризації серед дітей такого напрямку як класична музика (найчастіше в їх інформаційному полі вона просто не звучить) створений цикл «Казки з оркестром». У цьому циклі відомі актори України читають казки під акомпанемент оркестру, а також на одному екрані з'являються малюнки на воді і піску.

Організовано гастролі театрів з інших міст: Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя. Завдяки чому у киян є можливість оцінити театральне життя з різних кінців країни. Спільно з театральним агентством «Ті-арт» почалися створюватися спектаклі, для яких задіяні кращі режисери і актори країни. Основною метою цього процесу стало - показати українському глядачеві якісні антрепризні проекти. На даний момент це такі спектаклі: «Хаос. Жінки на межі нервового зриву »,« Про що мовчать жінки »,« Холостяки і Холостячки »

Події7

Хаос. Жінки на межі нервового зриву 21 жовтня 19:00, Нд Хаос. Жінки на межі нервового зриву Центральний будинок офіцерів, Київ від 130 грн. Хаос. Жінки на межі нервового зриву Вже не хочу 21 жовтня Хаос. Жінки на межі нервового зриву Центральний будинок офіцерів Придбати Холостяки і Холостячки 11 листопада 19:00, Нд Холостяки і Холостячки Київська Консерваторія, Київ від 130 грн. Холостяки і Холостячки Вже не хочу 11 листопада Холостяки і Холостячки Київська Консерваторія Придбати Вечеря для трьох 09 грудня 19:00, Нд Вечеря для трьох Київська Консерваторія, Київ від 120 грн. Вечеря для трьох Вже не хочу 09 грудня Вечеря для трьох Київська Консерваторія Придбати Новорічний детектив Новорічний детектив 2 Події Новорічний детектив 22.12 - 23.12.2018 New Year hits 23 грудня 19:00, Нд New Year hits Київська Консерваторія, Київ від 160 грн. New Year hits Вже не хочу 23 грудня New Year hits Київська Консерваторія Придбати Сніжна королева. Казки з оркестром Сніжна королева. Казки з оркестром 3 Події Сніжна королева. Казки з оркестром 28.12 - 30.12.2018 Зимовий вечір з класикою Зимовий вечір з класикою 3 Події Зимовий вечір з класикою 28.12 - 30.12.2018