Події від Star-City

Театрально-концертне агентство «Стар-Сіті»

Вперше в Україні поєднана пісочна анімація і живе звучання оркестру, в подальшому створена серія концертів, де візуальну складову представляє Ебру - це стародавнє мистецтво живопису по воді. З метою популяризації серед дітей такого напрямку як класична музика (найчастіше в їх інформаційному полі вона просто не звучить) створений цикл «Казки з оркестром». У цьому циклі відомі актори України читають казки під акомпанемент оркестру, а також на одному екрані з'являються малюнки на воді і піску.

Організовано гастролі театрів з інших міст: Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя. Завдяки чому у киян є можливість оцінити театральне життя з різних кінців країни. Спільно з театральним агентством «Ті-арт» почалися створюватися спектаклі, для яких задіяні кращі режисери і актори країни. Основною метою цього процесу стало - показати українському глядачеві якісні антрепризні проекти. На даний момент це такі спектаклі: «Хаос. Жінки на межі нервового зриву »,« Про що мовчать жінки »,« Холостяки і Холостячки »

Події5

Зимовий вечір з класикою Зимовий вечір з класикою 3 Події Зимовий вечір з класикою 28.12 - 30.12.2018 New Year hits New Year hits 2 Події New Year hits 23.12 - 12.01.2019 Хаос. Жінки на межі нервового зриву 08 березня 19:00, Пт Хаос. Жінки на межі нервового зриву Київ, Київська Консерваторія від 140 грн. Хаос. Жінки на межі нервового зриву Вже не хочу 08 березня Хаос. Жінки на межі нервового зриву Київська Консерваторія Придбати Новорічний детектив Новорічний детектив 2 Події Новорічний детектив 22.12 - 23.12.2018 Снігова королева. Казки з оркестром Снігова королева. Казки з оркестром 3 Події Снігова королева. Казки з оркестром 28.12 - 30.12.2018