24-pay-mark Created with Sketch.

5 Vymir

Про виконавця

Галерея

5 Vymir - фото №1 5 Vymir
5 Vymir - фото №2 5 Vymir афіша
5 Vymir - фото №3 5 Vymir квитки
5 Vymir - фото №4 5 Vymir на concert.ua
5 Vymir – сучасні герої інтелігентного інді-року з Києва.

Саме таке звання отримали учасники гурту за свою 15-тирічну музичну історію. Дебютний реліз «Містолінія» був включений до 100 головних альбомів, створених за української незалежності.

Переломний момент для 5 Vymir та вихід з «вузького кола»

Гурт 5 Vymir, заснований у 2006 році, насправді довгий час залишався «колективом для хіпстерів». І на виступах музикантів збиралося порівняно мало глядачів. Проте самі хлопці нічого страшного в цій тенденції не бачили і абсолютно впевнено відзначали: «Нехай на наші концерти й не приходить більше 300 людей. Проте це люди, які реально раді бачити одне одного… і це класно».

Та період «вузьких» зустрічей тривав недовго. І ось вже П’ятий Вимір можна побачити на всіх великих фестивалях країни. Гурт виступав у якості хедлайнера бельгійського бенду Balthazar, грав на сценах Кракова та Берліна.

У 2016 році 5 Vymir пережив насправді переломний момент. Чи була загроза розпаду? – Так. Чи стався творчій застій. – Стався. Та хлопці гідно вийшли із непростої ситуації, у якій може опинитися рано чи пізно будь-який творчий колектив, що знаходиться у пошуку себе. Тож армія шанувальників 5 Vymir продовжує зростати, а еволюція одного з головних інді-гуртів України триває.

EP «Карма»: альбом, що розділив публіку на фанатів і хейтерів

Міні-альбом «Карма» став крайнім релізом в історії гурту і був випущений у 2019 році. При цьому два попередні студійні альбоми «Містолінія» та «Нові імена» відзначалися величезним успіхом і одразу ж потрапляли до списку найкращих за версією авторитетних вітчизняних критиків.

То чому ж саме ця платівка викликала по-справжньому полярні враження у слухачів? Та чи у всіх? Можливо, просто не кожен здатний осягнути той безмежний-таки П’ятий Вимір!Не станемо давати відповіді одразу на всі питання. Просто послухайте треки і зробіть власні висновки.

Сьогодні у складі гурту:
  • Костянтин Почтар – вокал, гітара
  • Вадим Лазарєв – вокал, клавіші
  • Роман Гаркавенко – гітара
  • Семен Терещенко – ударні
Слідкуйте за афішею подій в Україні та замовляйте квитки онлайн на сайті Concert.ua. Скористайтеся можливістю раннього бронювання, заощаджуйте кошти!

Дати