24-pay-mark Created with Sketch.

Ада Роговцева

Про виконавця

Галерея

Ада Роговцева - фото №1 Ада Роговцева
Ада Роговцева - фото №2 Ада Роговцева афіша
Ада Роговцева - фото №3 Ада Роговцева квитки
Ада Роговцева - фото №4 Ада Роговцева на concert.ua
Ада Роговцева - фото №5 Ада Роговцева фото
Ада Роговцева - фото №6 Ада Роговцева піти
Ада Роговцева - фото №7 Ада Роговцева дивитись

Ада Роговцева стала уособленням епохи, зігравши ролі у понад 100 фільмах та безлічі театральних вистав!

Ада Роговцева – видатна українська акторка театру та кіно, володарка титулу «Жива легенда» від міжнародного «Ордена честі» та президентської відзнаки «Гордість нації». Перелік нагород талановитої діячки – величезний.

Ада Роговцева: улюблена актриса мільйонів та взірець працьовитості й характеру для колег

Вже у 70-ті на вистави з Адою Роговцевою мріяли потрапити тисячі. Та квитків вистачало не всім: кожну прем’єру з яскравою актрисою супроводжував аншлаг. У віці 23-х років Ада Роговцева отримала звання Заслуженої артистки України.

У багатому переліку театральних робіт – ролі у спектаклях «Варшавська мелодія», «Хтось мусить», «Вишневий сад», «Пер Гюнт», «Матінка Кураж і її діти», «Священні чудовиська», «Рожевий міст», «Будьте як вдома» та багатьох інших. Проте знаковою для актриси все ж залишається роль Гелени у драмі «Варшавська мелодія», котру Ада Роговцева зіграла близько 700 разів!

Артистка виконала яскраві ролі у десятках фільмів:
  • «Салют, Маріє!»
  • «Хвилі Чорного моря»
  • «Поема про крила»
  • «Кармелюк»
  • «Тарас Бульба»
Серед кіноробіт актриси останнього часу – серіал «Я кохаю свого чоловіка». Героїні Ади Миколаївни – душевні жінки, що викликають гордість та захоплення глядача.

Справжній талант, що непідвладний віку

Сьогодні неперевершена акторка продовжує репетиції, гастролює з концертами та камерними театрами. Тісна співпраця пов’язує Аду Миколаївну з театром Лесі Українки та Київським театром драми і комедії на лівому березі.

Легендарна акторка проводить прекрасні творчі вечори, займається суспільною діяльністю та не боїться говорити про свій вік: «Чого тут викручуватися, хитрувати, якщо в енциклопедії і так про мене все написано». Шанованій артистці уже 83 роки, понад 60 з яких вона знаходиться в активній творчій діяльності.

Де купити квитки на події за участю Ади Роговцевої?

Зустріч з прекрасною акторкою – джерело наснаги, енергії та життєвої мудрості. Влада таланту Ади Роговцевої – беззаперечна. Тож не пропускайте жодної роботи за участі актриси. А квитки завжди можна придбати на Concert.ua.

Дати