24-pay-mark Created with Sketch.

ALEKSEEV

Про виконавця

Галерея

ALEKSEEV - фото №1 ALEKSEEV
ALEKSEEV - фото №2 ALEKSEEV афіша

ALEKSEEV – популярний український співак, півфіналіст «Голос країни-4» на 1+1, представник Білорусі на Євробаченні-2018.

Яскраві хіти ALEKSEEV

Музика Нікіти Алєксєєва – це абсолютно нове звучання у світі вітчизняного шоу-бізнесу. Пісні миттєво приймаються публікою та підкорюють радіоефіри: «Снов осколки», «Океанами стали», «Чувствую душой», «Сберегу» і, звичайно ж, легендарне «Пьяное солнце»! Цей мегахіт набув статусу платинового синглу на iTunes, а також потрапив до топ-100 світового рейтингу Shazam.

Alekseev – номінант і володар безлічі українських музичних премій:

  • - «Краща пісня» («Сберегу»), Музична платформа 2019;
  • - «Співак літа», M1 Music Awards: 4 сезони 2018;
  • - пісня «Чувствую душой», Музична платформа 2017;
  • - «Прорив року», M1 Music Awards 2016;
  • - «Відкриття року», YUNA 2016.

І це тільки початок. Швидкість і наполегливість, з якою артист підкорює творчий Олімп, дійсно вражає.

Концерти феномена музичного світу

Концерти ALEKSEEV – душевні й атмосферні музичні шоу, поєднання унікального тембру та неповторної манери виконання. Те саме відчуття легкості й щастя, коли забуваєш про все на світі. Залишається лише сцена, талановитий артист і улюблені хіти.

Із дебютним альбомом ALEKSEEV об'їхав усю країну, збираючи аншлаги. Фінальний концерт у Києві відвідало близько 3000 людей! У його арсеналі – не лише Україна, а й Німеччина, Естонія, Латвія, Ізраїль... Він із легкістю і задоволенням збирає повні зали в різних куточках світу. Тому концертний графік розписаний надовго вперед.

Хочете потрапити на концерт популярного артиста? Стежте за афішею виступів у своєму місті. Квитки рекомендуємо купувати заздалегідь, sold out для виконавця такого рівня – явище звичне.

«Мимо нас, мимо нас пьяное солнце, оно уйдёт и больше не вернётся»... Або, навпаки, обов'язково повернеться? Усе залежить від вас! Важливо тільки не замріятись і вчасно купити квитки.

До зустрічі на концертах ALEKSEEV!

Дати