24-pay-mark Created with Sketch.

Олексій Горбунов

Про виконавця

Галерея

Олексій Горбунов - фото №1 Олексій Горбунов
Олексій Горбунов - фото №2 Олексій Горбунов афіша
Олексій Горбунов - фото №3 Олексій Горбунов квитки

Олексій Горбунов – український актор театру і кіно, музикант і Народний артист України. Як музикант, Олексій записує альбоми і виступає з гуртом "Грусть пилота".

Творчість Олексія Горбунова

Олексій Горбунов відомий перш за все як актор – за його рахунку десятки ролей в телевізійних проектах і повнометражних стрічках. Однак зараз Олексій присвячує багато часу музиці.

Він регулярно виступає разом з колективом "Грусть пилота". Разом вони працюють над авторськими композиціями, організовують творчі вечори і квартирники.

На таких заходах Олексій часто виконує пісні Володимира Висоцького. Він не прагне наслідувати кумира радянської публіки, але таким чином вшановує пам'ять геніального артиста, виконуючи його пісні з нотами теплої ностальгії.

"Висоцький – це як перша сигарета, перша платівка The Rolling Stones або The Beatles. Перше і те, що запам'ятається на все життя" – говорить Олексій Горбунов.

Де купити квитки на концерти Олексія Горбунова

Щоб не пропустити концерт Олексія Горбунова в своєму місті - стежте за афішею Concert.ua. Тут ви зможете першим придбати квитки на творчі вечори виконавця в Києві, Харкові, Одесі та інших українських містах.

До зустрічі на душевних концертах!

Дати