24-pay-mark Created with Sketch.

Anacondaz

Про виконавця

Галерея

Anacondaz - фото №1 Anacondaz
Anacondaz - фото №2 Anacondaz афіша
Anacondaz - фото №3 Anacondaz квитки
Anacondaz - фото №4 Anacondaz на concert.ua

Anacondaz – популярний реп-рок гурт з Астрахані, у треках яких звучать скрипка, гітара і навіть баян.

Вони добре знають історію, тому у їхніх піснях присутні історичні герої. Власний творчий напрям музиканти іменують pauzern rap. Конкурентів на пострадянській сцені Anacondaz для себе не бачать. А душевні, часто-густо саркастичні треки, оздоблені міцним слівцем, на «ура» заходять публіці.


Хочемо вирвати собі шматок мислячої аудиторії і не віддавати нікому якнайдовше
, - зізнаються учасники гурту.

Anacondaz - герої сучасної сцени

На сцені вони – амбітний та вельми гучний проєкт Anacondaz. В житті – бармен, айтішник й інші цікаві особистості… Незвичайний колектив, нетривіальна творчість.

Анакондаз – це як раз той випадок, коли потрібно не говорити, а слухати. Але й розказати про гурт є що!

Пісні колективу є відверто стьобними, прослідковується риторика, направлена проти системи. Хоча самі артисти говорять про свою аполітичність і виступають проти агресії у творчості.

«Інколи ми просто хуліганимо» – зізнаються Anacondaz, напевно, маючи на увазі роботи на кшталт «Бесит», «Мотоципл», «Поезда» та інші шедеври.Але якщо автори колись і порушують якісь етичні норми або суспільні постулати, то лише до певної міри, не переходячи межу (знову ж-таки, окреслену ними самими).

Що таке паузерн реп і чого у творчості Anacondaz більше: репу чи альтернативи

Стиль групи, визначений як pauzern rap, являє собою мікс року й хіп-хопу. Але якщо музикантів спитати, чого у їх творчості більше: репу чи року, вони не вагатимуться із відповіддю. Адже головний меседж треків передає саме текст. А от живий звук під час виступів – це тільки засіб створення атмосфери драйву і груву.

Сьогодні Анакондаз мають 7 студійних альбомів. Крайня платівка «Перезвони мне +7 999 577 12 02» вийшла у лютому 2021.

Рядки у виконанні Anacondaz звучать у гостьових куплетах таких артистів и колективів як Карандаш, Noize MC, Animal ДжаZ, Тараканы!, Кожаный олень. Музиканти планують масштабні гастролі і продовжують розширювати свою фан-спільноту у мережі.

Найвідоміші пісні Anacondaz:

  • «Круглый год»
  • «Наивность»
  • «Не учи меня, как жить»
  • «Стволы»
  • «Девочка-деньги» та інші
Дізнавайтеся про виступи улюблених артистів першими за допомогою афіші на Concert.ua. Замовляйте квитки заздалегідь і отримуйте відчутну економію, адже з наближенням події квитки дорожчають.

Дати