Andro

Про виконавця

Галерея

Andro - фото №1 Andro
Andro - фото №2 Andro афіша
Andro - фото №3 Andro квитки

Отримавши першу популярність ще в 15 років, співак Andro швидко виріс у харизматичного поп-виконавця з турами на десятки міст.

ANDRO: ВІД QUEST PISTOLS ДО сольного ВИЗНАННЯ

Андро Кузнєцов народився в 2001 році в родині чистокровних циган. Від батьків йому передалася любов до музики, а природа подарувала вокальний талант. Дитинство, проведене в таборі в колі пісень і святкувань, визначило покликання юнака.

Андро потрапив у шоу-бізнес завдяки продюсеру Юрію Бардашу, який довірив хлопцеві виконання приспіву пісні «Санта Лючия» гурту Quest Pistols. Продюсер взявся за просування Андро, підписавши на свій лейбл Kruzheva Music.

Вистріливши в 2016 році першим хітом «Инопланетянин», Андро Кузнєцов сформував власний впізнаваний стиль. Співак пише щирі ліричні балади, упаковані в сучасне поп-звучання з унікальним циганським колоритом.

ПОПУЛЯРНИЙ Виконавець Андро ЗАРАЗ

Наприкінці літа 2019 року Андро презентував дебютний альбом Moon Flame на лейблі Raava Music. Реліз одразу ж увірвався в чарти iTunes на перші позиції, що дозволило співакові вирушити в масштабний тур спільно з Jony і Elman.

Романтичні пісні Андро давно отримали визнання в рідній Україні та відкрили йому шлях на великі майданчики.

Поступово наближаючись до статусу нової суперзірки, Андрій Кузнєцов залишається чесним хлопцем як на сцені, так і в житті. Переконайтеся в цьому, побувавши на концерті співака. Афішу його виступів ви завжди зможете знайти на сайті Concert.ua, де також можете купити квитки з кур'єрською доставкою або оплатити онлайн.

Дати