24-pay-mark Created with Sketch.

AnnenMayKantereit

Про виконавця

Галерея

AnnenMayKantereit - фото №1 AnnenMayKantereit
AnnenMayKantereit - фото №2 AnnenMayKantereit афіша
AnnenMayKantereit - фото №3 AnnenMayKantereit квитки
AnnenMayKantereit - фото №4 AnnenMayKantereit на concert.ua

Від вуличних виступів і підвальних клубів до сольних лайвів на масштабних концертних майданчиках!

AnnenMayKantereit - самобутній рок-бенд з Кельна, виконують пісні німецькою та англійською. Незважаючи на тендітну статуру, соліст і фронтмен групи Хеннінг Травень - володар мужнього хрипкого голосу. Завдяки цьому пісні легко впізнати з перших слів.

Також в складі музиканти Крістофер Аннен - гітара і губна гармоніка, Зеверін Кантерайт - ударні, гітара, перкусія та Мальті Хук - бас-гітара.

ANNENMAYKANTEREIT: НАГОРОДИ І колаборації

"Pocahontas", "Tom`s Diner", "Oft getragt", "Barfuß am Klavier", "On & On", "Ausgehen", "Marie" - пісні AnnenMayKantereit зібрані в декількох студійних альбомах і EP:

  • 2018 - Schlagschatten;
  • 2016 - Alles Nix Konkretes;
  • 2015 - Wird schon irgendwie gehen;
  • 2013 - дебютний лонгплей AMK.

Гастролі в Європі, коллаби з Milky Chance і іншими крутими артистами, виступи на фестивалях і перемоги в номінаціях "Кращий виконавець року", "Краща група", "Кращий живий виступ" за версією Radio Live 1 – ці хлопці явно хочуть чогось більшого, ніж просто робити якісну музику!

Музика – рок та фолк, пісні - зі змістом, харизма - зашкалює, відразу чотири відмінних виконавці на сцені! Зацініть треки групи АнненМайКантерайт і купуйте квитки на найближчий лайв! Bang!

Дати