24-pay-mark Created with Sketch.

Balthazar

Про виконавця

Галерея

Balthazar - фото №1 Balthazar
Balthazar - фото №2 Balthazar афіша
Balthazar - фото №3 Balthazar квитки
Balthazar – популярний бельгійський інді-рок гурт, чия творчість заворожує музичною красою.

За свої 17 років існування колектив має 5 студійних альбомів і статус одного з головних гуртів у своєму жанрі. Талановиті бельгійці встигли підкорити сцени найбільших світових фестивалів, включаючи Canadian Music Week, Sziget, ZaxidFest та інші.

Balthazar – гурт, що вже увійшов в історію інді-музики

Balthazar почали свій шлях музичними світами у 2004 році і одразу ж запустили роботу над дебютним альбомом. Але музиканти зовсім не сиділи цілими днями у студії, записуючи нові композиції. Натомість вони активно гастролювали Європою, знайомлячи публіку зі своєю творчістю.

Перші три студійні альбоми вийшли з 2010 по 2015 роки. Незвичайне і промовисте звучання сподобалося тисячам і додало у фан-клуб гурту чимало нових облич. Вражаючі гітарні риффи, вокал з нотками меланхолії та розкішна басова лінія зробили свою справу - ці складові досі залишаються головними ознаками унікального стилю Balthazar.

Варто також зазначити, що між випуском третього і четвертого альбомів була чимала творча пауза. Проте самі учасники гурту вважають перерву доцільною. Адже народилися сольні проєкти головних авторів колективу – Йінте Депре та Маартена Девольдере.

Цей досвід зробив музикантів більш рішучими і схильними до сміливих експериментів. Під час створення своїх альбомів Бальтазар надихаються платівками класиків: Девіда Боуї, Ніка Кейва, Леонардо Коена. Свої ж заслуги бельгійці відверто применшують, говорячи, що не бажають гучної слави.

Та хочуть вони цього чи ні, але Balthazar уже відвоювали собі окреме місце в історії світової музики.

Студійні альбоми гурту:
  • Applause (2010)
  • Rats (2012)
  • Thin Walls (2015)
  • Fever (2019)
  • Sand (2021)

Давні теплі стосунки Balthazar з українською публікою

Вперше бельгійці вийшли на українську сцену у 2016, після чого відбувся яскравий виступ на фестивалі ZaxidFest.

У 2019 гурт презентував у Києві четвертий студійний альбом Fever. Крім того, лідери Balthazar Депре та Девольдере кілька разів привозили до України свої сольні проєкти.

Тож українська публіка має доволі сильний потяг до особливої музики Balthazar. А історія дружніх стосунків бельгійців з Україною триває.

Найпростіший спосіб оформити квитки на концерт – зробити це онлайн на Concert.ua. Виступ улюблених музикантів – завжди джерело натхнення і гарного настрою.

Поспішайте поповнити власні запаси енергії разом із Balthazar!

Дати