24-pay-mark Created with Sketch.

Бамбинтон

Про виконавця

Галерея

Бамбинтон - фото №1 Бамбинтон
Бамбинтон - фото №2 Бамбинтон афіша
Бамбинтон - фото №3 Бамбинтон квитки
Бамбинтон - фото №4 Бамбинтон на concert.ua

Бамбинтон – молодий український гурт. Засновниками стали Анастасія Лисицина (Настя Лиса), в минулому – співачка лейбла Kruzheva Music, та репер Євгеній Триплов (Женя М’яч).

У 2017 соціальні мережі та радіо чарти підірвав дебютний трек гурту «Зая». Хіт став вірусним, закріпився в ротаціях і завоював статус одного з головних проривів року.

Вже тоді велике майбутнє колективу напророкував продюсер групи «Гриби» Юрій Бардаш.

Бабминтон – НЕ назва виду спорту, написана з помилкою

Хоча такий підхід також був би вельми оригінальний з огляду на чималу порцію іронії й пародії у творчості гурту. Проте самі засновники команди пропонують пригадати два італійських слова: «бамбіно» і «бамбіна», що у перекладі означають «хлопчик» та «дівчинка». Тож таким чином у назві бенду поєдналися жіноче й чоловіче начало.

Проте не чекайте глибинних філософських роздумів у роботах гурту Бамбинтон. Адже свій дует Настя і Женя називають іронічним, як і власні кліпи.

А от щодо стилю треків, вони прекрасно «зайшли» не лише аудиторії на теренах СНД. Так, наприклад, пісня «Зая» виявилася найпопулярнішим треком в Китаї, очоливши китайський чарт Shazam. А у місцевому TikTok на пісню відзняли понад 2,5 мільярдів відео.

Стиль творчості Бамбинтон

Дотепер у музичних критиків різні думки щодо стилю, у якому працює гурт. Адже у піснях колективу поєднуються поп-музика і реп. А поки професіонали ламають списи, учасники групи дуже лаконічно і просто називають свою музику «іншою попсою».

Тексти для своїх пісень Настя і Євген пишуть самі. Власне обидва учасники дуету зазвичай виконують і головні ролі у своїх кліпах, демонструючи неабиякий акторський талант.

Популярні треки Бамбінтон:
  • «Зая»
  • «Красавица и Чудовище»
  • «Больная любовь»
  • «Танцуй, танцуй»
  • «Свидание»
  • «Аленка» та інші
Хочеш ближче познайомитися із самобутньою творчістю гурту? Знаходь концерти Бабминтон в афіші Concert.ua і одразу замовляй квитки онлайн!

Дати