BUY ONE GET ONE FREE

Про виконавця

Галерея

BUY ONE GET ONE FREE - фото 1 BUY ONE GET ONE FREE - фото 1
BUY ONE GET ONE FREE - фото 2 BUY ONE GET ONE FREE - фото 2
BUY ONE GET ONE FREE - дует саунд продюсерів Jalsomino і ML.-Key. Це проект, в якому музика ─ на першому місці. Головна перевага дуету - професіоналізм. Перш ніж присвятити себе спільній роботі, учасники проекту досягли значних висот в сольній кар'єрі. BUY ONE GET ONE FREE можна назвати альянсом двох титанів клубної індустрії.

Jalsomino

Sound Producer KISS FM і офіційний голос радіостанції, саме його ви чуєте найчастіше. Чудовий композитор, аранжувальник, DJ і геніальний музикант. На його рахунку більше 130 реміксів для української та зарубіжної естради.

ML.-Key

Co-Sound Producer KISS FM. У його арсеналі достатньо реміксів і авторських треків, щоб самостійно прокачати будь-який клуб. Більшість з них займають топові позиції в українських хіт-парадах: 10-DANCE і Тор-40 на KISS FM.


BUY ONE GET ONE FREE - це музична лабораторія, де кожен день синтезується високоякісний звук. Постійні експерименти, еклектизм діджеїнгу і сучасних технологій. Використовується все, що може звучати: семплери, синтезатори, ефектори, які вдихають нові ритми в знайомі треки. З майстерні BUY ONE GET ONE FREE вийшла в танцювальний світ маса успішних треків. Сьогодні проект має достатню кількість матеріалу для власного сету - абсолютно авторська музика.

Дати