24-pay-mark Created with Sketch.

ДахаБраха

Про виконавця

Галерея

ДахаБраха - фото №1 ДахаБраха
ДахаБраха - фото №2 ДахаБраха афіша
ДахаБраха - фото №3 ДахаБраха квитки
ДахаБраха - фото №4 ДахаБраха на concert.ua

ДахаБраха – один з найвідоміших у світі українських гуртів, що створює музику в стилі етно-хаос. Автентичний квартет заснований Владиславом Троїцьким, режисером авангардного театру "Дах".

Незвичайна музика ДахаБраха

У піснях ДахаБраха фольклорні українські мелодії майстерно поєднуються з різноманітними музичними інструментами. Флейта, фортепіано, басові барабани, віолончель, джембе, акордеон, губна гармоніка... І ще десятки чарівних інструментів з різних куточків світу, назви яких багатьом навіть незнайомі!

Саундтрек до реклами Девіда Бекхема та серіалу "Фарго", виступи на топових фестивалях планети, участь у головному музичному шоу Британії, лайв на радіо KEXР і NPR... Всьому цьому успіху передувало народження неймовірних треків, з якими, власне, гурт і підкорює музичний світ.

Live-перформанси колективу DakhaBrakha

Живі виступи ДахаБраха – це потужні та яскраві перформанси, що існують на стику концерту й театру. Безкомпромісний вокальний діапазон, сценічні спецефекти та неймовірні образи – все разом це перетворюється в вибухову суміш, яка і народжує етно-хаос.

Рекомендуємо почути та побачити наживо!

Більше 300 шоу в містах Європи, Азії, Австралії та Америки! Не менш бурхливе й фестивальне життя колективу. ДахаБраха – учасники лайнапів таких фестивальних монстрів, на яких мріє побувати кожен музикант: Glastonbury, Roskilde, Bonnaroo, Womad, Sziget...

Не дивно, що самобутньому бенду стало тісно на концертних майданчиках. І 6 грудня 2019 відбудеться масштабне шоу в київському Палаці спорту!

Хочете відчути музичну силу ДахаБраха в столиці або у своєму місті? Слідкуйте за анонсами! Квитки варто купувати заздалегідь, солд-аут – звичайна справа.

Чим раніше, тим більший вибір місць у залі та приємніша ціна.

До зустрічі на концертах ДахаБраха!


Дати

02/06

неділя

ДахаБраха

Київ, V’YAVA

від 750.00 ₴