24-pay-mark Created with Sketch.

Deep Forest

Про виконавця

Deep Forest – королі у напрямі world music із Франції

Культовий музичний проєкт Deep Forest був створений у 1992-му році двома талановитими французькими музикантами Еріком Муке та Мішелем Санчесом. В основу їхньої творчої концепції було закладено принцип майстерного переплетіння етнічних мотивів та електронного звучання, а також танцювальних та чіл-аут бітів. Поступово репертуар Deep Forest перетворився на збірник мелодій, які гармонійно втілили музичні особливості різних країн та народів. Тож сьогодні можна впевнено сказати: Deep Forest – так звучить світ!

Альбоми-мільйонники, нагорода «Греммі» та світова слава

Вже за два роки від початку свого музичного шляху Deep Forest номінуються на престижну премію «Греммі», а в 1995 році перші серед французьких проєктів таки виборюють нагороду з альбомом Bohème. Крім того, цього ж року Deep Forest були відзначені як французька група з найбільшими річними продажами у світі за версією World Music Awards. Серед інших відзнак колективу – нагороди від MTV Awards Best Video за роботу Sweet Lullaby, а також Victoires de la Musique у різних номінаціях. Deep Forest вперше дали публічний концерт у 1996-му році у французькому Ліоні на закритті шоу G7. За свою творчу кар’єру проєкт взяв участь у створенні саундтреків до фільмів, реміксів, спільних роботах з відомими музикантами, серед яких Локуа Канза, Джош Гробан, Гербі Генкок та Пітер Гебріел. Серед шанувальників творчості проєкту сьогодні SAMIFATI, Onuka, Sainte Vie, Fakear.

У 2005-му році Мішель Санчес розпочав власну кар’єру, а роботу з оригінальним брендом Deep Forest успішно продовжив Ерік Муке, створюючи музику, яку сам автор вважає майбутнім електроніки. І найяскравіше концепцію гармонії world music від Deep Forest відображає новий лонгплей проєкту Crystal Clear.

Дати