24-pay-mark Created with Sketch.

Елджей

Про виконавця

Галерея

Елджей - фото №1 Елджей
Елджей - фото №2 Елджей афіша
Елджей - фото №3 Елджей квитки
Елджей - фото №4 Елджей на concert.ua

Елджей – популярний хіп-хоп виконавець, знаковий представник російської реп-тусовки та просто талановитий і амбітний артист, який від самого початку своєї кар’єри стверджував, що буде створювати музику краще за інших.

Тепер у Елджея є власний лейбл ZBV, 4,3 мільйони підписників у Instagram, запаморочливі об’єми переглядів на YouTube і величезна популярність.

Вихід із соцмереж на велику сцену

Перші кроки до успіху Олексій Узенюк (справжнє ім’я артиста), як і належить сучасному хлопцю, робить із залученням ресурсів соціальних мереж. Незвичайна манера виконання, хриплуватий голос виконавця одразу припадає до смаку вимогливій аудиторії. Позитивні відгуки та схвальні коменти надихають хлопця на подальший розвиток.

Вже у 2013 виходить спільний з репером Малом альбом Елджея «Гундеж».

Ексклюзивний стиль та хіт «Розовое вино»

Особливий етап починається в кар’єрі Олексія з початком 2017 року, коли фани отримують новий епатажний образ репера і ще більш відверті й експресивні тексти. І на кінець року Елджей вже був заряджений шістьма студійними альбомами.

Зрозумівши, що на копіюванні чужих образів далеко не підеш, репер поступово змінюється і додає власній постаті нових рис. Надалі білі лінзи, рясні татуювання (там взагалі ціла історія), кільця, металеві браслети й дреди стають невід’ємними елементами сценічного антуражу артиста. Щоправда, сьогодні Елджей більше не приховує справжнього кольору своїх очей і білі лінзи покладені на полицю. Чи на довго? – Не відомо. Але черговий хід з привернення уваги публіки знов-таки спрацював!

Говорячи про творчий підйом Елджея неможливо не згадати спільний з репером Feduk трек «Розове вино». Композиція за лічені дні піднялася на верхні позиції iTunes та Apple Music. А відео на пісню вже переглянули в YouTube понад 300 мільйонів разів.

Серед найвідоміших хітів Елджея:
  • «Розовое Вино»
  • «Рваные Джинсы»
  • «Дисконнект»
  • Lollipop
  • Sayonara Детка та багато інших
Елджей записав гучні фіти з Моргенштерном, Кравцем, Sorry Jesus, Vacio та іншими.

Хочеш ближче роздивитися татуювання репера і почути усі улюблені треки наживо? – То слідкуй за афішею подій на Concert.ua! А як побачиш анонс концерту крутого репера, поспішай вихопити квитки собі й усім своїм!

Дати