24-pay-mark Created with Sketch.

Євген Хмара

Про виконавця

Галерея

Євген Хмара - фото №1 Євген Хмара
Євген Хмара - фото №2 Євген Хмара афіша
Євген Хмара - фото №3 Євген Хмара квитки

Євген Хмара - молодий український композитор, який до 30 років утвердився в званні одного з найвідоміших піаністів Європи.

МУЗИКА Євгена ХмарИ І МАЙСТЕРНІСТЬ ПІАНІСТА

Свою першу композицію написав у 7 років, а через рік познайомився в Києві з піонером електронної музики Дідьє Маруані, чиєю грі наслідував ще будучи зовсім маленьким. У 13 років уже грав з кумиром на одній сцені.

Після закінчення навчання писав аранжування для українських зірок, став фіналістом шоу «Україна має талант», грав у складі музикантів шоу «X-Фактора».

Євген Хмара - піаніст-віртуоз. На його рахунку чотири студійні альбоми і кілька профільних міжнародних нагород:

  • Голлівудська премія імпровізаторів (2013);
  • Єдиний представник України, який має статус Yamaha Local Artist (2017). У світі таке звання носить, зокрема, сер Елтон Джон.

Як потрапити на концерти ЕВГЕНИЯ Хмара

Камерні і масштабні, в Україні і за кордоном виступи піаніста завжди відрізняються особливою щирістю і вражаючому майстерністю гри на інструменті. Нерідко концерти віртуоза фортепіано проходять із залученням повноцінних оркестрів. Наприклад, на ювілейному сольному концерті в Києві Євген Хмара грав у супроводі 130 музикантів, а спеціальним гостем вечора став співак Олег Винник.

Про те, де і коли виступає Євген Хмара, ви дізнаєтеся на Concert.ua. Тут повна афіша концертів і можливість купити квитки в кілька кліків.

Дати