24-pay-mark Created with Sketch.

FRANCO

Про виконавця

Галерея

FRANCO - фото №1 FRANCO
FRANCO - фото №2 FRANCO афіша
FRANCO - фото №3 FRANCO квитки
FRANCO - фото №4 FRANCO на concert.ua

Franco – популярний рок-гурт з Києва, що грає меланхолійний рок з електронікою і приправляє все пронизливим вокалом.

Преса нерідко називає музикантів поп-рокерами. А у ефірі програми «Камтугеза» на радіо Roks творчість команди порівняли із роботами британського музиканта Морріссі. При цьому самі учасники гурту власного стилю воліють не окреслювати.

Franco увіковічнили у своїх піснях жіночі імена Регіна і Маша, а також декілька алкогольних напоїв. Дискографія колективу представлена 14 релізами (з них 2 – EP).

Franco та їх «меланхолійно-нервова» електроніка

Колектив утворився у 2011 році в Києві. Перший студійний сингл «Танго» вийшов вже у 2014 і був заслуханий в мережі понад 5000 разів лише протягом першої доби.

Головні теми пісень гурту – самотність та любов. Проте є у репертуарі колективу і доволі жваві композиції як, наприклад, «Регіна». Саме до цієї пісні Franco зняли свій першій кліп.

З 2016 року до складу гурту додаються сесійні музиканти. А роком пізніше виходить дебютний альбом «Тунелі», котрий отримав багато позитивних відгуків слухачів. Медіа внесли пісню «Птахи» з платівки до 100 кращих пісень, написаних до 2016 року.

Влітку 2017 у колектив вливається гітарист Єгор Литвиненко. Наступного року виступи групи відбуваються на кількох музичних фестивалях. Серед них – MRPL City і Woodstock Україна.

Активні у своїй професійній діяльності, музиканти постійно дарують фанатам нові роботи, демонструючи неабиякий творчий потенціал.

Постійний склад Franco сьогодні:
  • Валентин Федишен (вокал, музика, тексти, клавішні)
  • Єгор Литвиненко (гітара, клавішні)
Концерти на будь-який смак – завжди в афіші подій України на Concert.ua. Отримуй максимум яскравих емоцій, приходь на усі виступи улюблених музикантів! Квитки замовляй онлайн.

Дати