HAMMALI & NAVAI

Про виконавця

Від ноунеймів до багатотисячних концертних залів!

HAMMALI & NAVAI – популярний реп-дует етнічних азербайджанців Олександра Алієва, який виступає під псевдонімом HammAli і Навала Бакірова, відомого світові як Navai.

КРУТІ ХІТИ HAMMALI & NAVAI

Якщо коротко, то пісні HammAli & Navai – це круті любовні балади c елементами діпа і хауса, що потужно прокачують танцполи.

"Ты моя химия", "Вместе летать", "Пустите меня на танцпол", "Хочешь, я к тебе приеду", "Ноты", "Цветок", "Девочка-война", "Без тебя я не я", "Прятки" – ці треки миттєво завоювали чарти і стали мегахітами.

Більш як 1,5 мільярда стрімів на музичних майданчиках і сотні мільйонів переглядів кліпів на YouTube – ці хлопці показали, що таке дійсно успішний старт!

ВИБУХОВІ КОНЦЕРТИ HAMMALI & NAVAI

Лайви HAMMALI & NAVAI - не просто концерти, а масштабні музичні вечірки для всіх шанувальників реп-музики. Вогняна енергетика огортає кожного, а публіка в залі стає єдиним цілим.

На своїх виступах Алієв і Бакіров виконують як і улюблені мільйонами хіти, так і нові сингли. Самобутньо, голосно і дуже танцювально! Попереджаємо: на концертних шоу HammAli & Navai просто неможливо встояти на місці.

Вибирайте першу фан-зону, якщо хочете бути в епіцентрі подій, як можна ближче до артистів. Подобається творчість, але хочеться не вриватися, а просто хайпануть з друзями під відомі треки? Тоді комфортний VIP-фан або місця з посадкою - те, що потрібно.

До речі, 29 листопада реп-дует виступить в Києві! Місце зустрічі - STEREO PLAZA. Це буде потужний сольник, c улюбленими треками і найгарячішою публікою. Рекомендуємо купити квитки, якщо ще немає. На всіх - точно не вистачить.

Побачимося на концертах HammAli & Navai!

Дати