24-pay-mark Created with Sketch.

Хейтспіч

Про виконавця

Галерея

Хейтспіч - фото №1 Хейтспіч
Хейтспіч - фото №2 Хейтспіч афіша
Хейтспіч - фото №3 Хейтспіч квитки

Створення «злого» дуету

хейтспіч – популярний музичний проєкт, який працює під девізом «злі слова, добрі справи». У складі гурту – Дмитро Однороженко (Суми) та Фіма (Одеса). Пише тексти й музику, а також співає у дуеті Дмитро. Фіма відповідає за гітарні партії та саунд. Створення гурту відбулося у квітні 2022-го року і стало яскравою творчою відповіддю музикантів на повномасштабне вторгнення росії.

Творчість, що спонукає діяти

Учасники гурту називають свій проєкт безжанровим, хоча насправді у їхніх треках є все: хіп-хоп, рок, панк, електронна музика та елементи інших напрямків. Дмитро пише тексти на гостросоціальну тематику, а стиль виконання відрізняється суворою агресивністю. Серед найвідоміших хітів у виконані хейтспіч – треки «заблокуйте цю пісню», «я вб’ю всіх богів», «Пісня про ромашку», «руzzкий мир». Роботи успішно штурмують найвищі щаблі музичних платформ, а кліпи набирають велику кількість переглядів на YouTube.

Сьогодні хейтспіч активно будують плани на майбутнє, пропрацьовуючи варіації своєї творчості. Музиканти також пишуть пісні англійською, щоб актуалізувати проблеми України не лише у нашому суспільстві, а і для цілого світу. Автор і вокаліст Дмитро впевнений: кожна пісня повинна мати під собою певне підґрунтя, створюватися заради досягнення конкретної мети.

хейтспіч зараз проводять багато благодійних концертів, на яких збирають кошти на підтримку українських оборонців.

Дати