24-pay-mark Created with Sketch.

Ірина Федишин

Про виконавця

Галерея

Ірина Федишин - фото №1 Ірина Федишин
Ірина Федишин - фото №2 Ірина Федишин афіша

Ірина Федишин – співачка й автор власних пісень, музичний феномен вітчизняного шоу-бізнесу. Артистка з найщільнішим гастрольним графіком: понад 1000 концертів!

Музика Ірини Федишин

Пісні «Долоньки», «Пароль», «Твоя», «Чужi уста», «Лише у нас на Україні», «Як я тебе люблю», «Калина», «Серця стук», «Бiлi троянди» cтали справжніми хітами! Кожна історія особлива та дуже потаємна. Сама артистка називає свої роботи не інакше як «даром від Бога».

Композиції завоювали топові місця в різних музичних чартах і радіоефірах, і, звичайно ж, колосальну любов шанувальників.

У творчому арсеналі артистки – 6 альбомів, безліч успішних кліпів, божевільні аншлаги не тільки по всій Україні, а й за її межами! Поза всякими сумнівами: Ірина Федишин – талановита й самобутня артистка, улюблениця публіки, а також номінант і переможець українських музичних премій.

Мегашоу української артистки

Концерти Ірини Федишин – це яскраві музичні шоу з масштабними декораціями, театралізованими постановками, якісним світловим і відеошоу, супербалетом і колоритними костюмами. Співачка виконує не тільки улюблені хіти, а й радує шанувальників пісенними новинками, вміло поєднуючи сучасний музичний стиль і українські мотиви.

Потрапити на «живий» концерт – значуща подія, свято для всіх, хто цікавиться творчістю артистки.

Концертний графік розписаний надовго вперед. Хочете потрапити на мегашоу? Стежте за афішею та не пропустіть виступ у своєму місті! Радимо купувати квитки одразу ж, на старті продажів: розлітаються миттєво.

Чим раніше, тим більший вибір місць у залі таприємніша ціна. До речі, квиток на такий концерт – чудовий подарунок для рідних і близьких.

До зустрічі на концертах Ірини Федишин!

Дати