24-pay-mark Created with Sketch.

Іван Дорн

Про виконавця

Галерея

Іван Дорн - фото №1 Іван Дорн
Іван Дорн - фото №2 Іван Дорн афіша
Іван Дорн - фото №3 Іван Дорн квитки
Іван Дорн - фото №4 Іван Дорн на concert.ua
Іван Дорн – знаменитий український фанк-виконавець, що завоював популярність на теренах СНГ, і зараз прямує у напрямку підкорення Західного світу.

Успіх Івана Дорна

Колишній учасник групи «Пара Нормальних», Іван Дорн почав робити справжню дорослу музику лише коли залишив колектив і влаштував сольну кар’єру.

До його дебютного альбому Co'N'Dorn (2012) увійшли такі сингли як «Стыцамэн», «Бигуди». Остання отримала номінацію на премії Муз-ТВ 2013 в категорії «Найкраща пісня». А ще ж хіпстерьский гімн «Северное сияние»!

Дорн – один з нечисленних російськомовних співаків, на якого звертають увагу й західні критики. Запис альбому OTD відбувався в США, звідки музикант привіз нові впевнені вайби, геть інше звучання та суперпопулярний кліп Collaba, що побачив світ у 2017 році.

Стильний та незвичний кліп і музика не одразу полюбилися старим фанам виконавця, але стало зрозуміло - шляху назад немає. Іван змінюється - експерименти завели музиканта в абсолютно новий куточок реальності, з якого він сміливо транслює все найкраще, що побачив.

Західна преса називає Дорна інкарнацією Філа Колінза і додає, що він був народжений, щоб заповнити проміжки між андеграундом та мейстрімом.

Концерти Івана Дорна

Концерти Івана Дорна – це вибухова імпровізація, що складається з екпериментів різного ступеню зухвалості з хаусом, хіп-хопом, попом, диско, джазом і, що для простоти заведено називати, фанком.

Те, що робить Іван – вочевидь справжня хороша музика, яку він незмінно творить, в який би жанр його не рухало мелодійне чуття. Щоб ознайомитися з концертною програмою виконавця, прогляньте афішу Concert.ua. На сайты також можна одразу, швидко та зручно, оформити квитки.

Кожен концерт Івана Дорна - суцільна любов, імпровізація та експериментальність! Це треба бачити!

Дати