JAH KHALIB

Про виконавця

Галерея

JAH KHALIB - фото №1 JAH KHALIB
JAH KHALIB - фото №2 JAH KHALIB афіша
JAH KHALIB - фото №3 JAH KHALIB квитки
JAH KHALIB - фото №4 JAH KHALIB на concert.ua

Jah Khalib – один з головних хітмейкерів Східної Європи, ще один представник Казахстану, який став популярним в Україні.

ІСТОРІЯ УСПІХУ JAH KHALIB

Всього 2 роки вистачило юному бітмейкеру, щоб разом перетворитися в популярного співака і виконавця. Його дебютний сольний міні-альбом вийшов у 2015 році і спочатку про Джа Халіба знали тільки в соцмережах. Прорив стався в 2017, коли вийшов кліп на пісню «Лейла» (42 млн переглядів). Успіх композиції відкрив автору дорогу в багатотисячні зали і не тільки:

  • весна 2017 - премія «МУЗ-ТВ» в номінації «Прорив року»;
  • літо того ж року - Юрій Дудь випускає інтерв'ю з Jah khalib;
  • в кінці 2017 альбом «Если чё, я Баха» став найпопулярнішим релізом 2017 року у російському iTunes.

Наступного року автор ліричних пісень закріпив успіх епічним кліпом на пісню «Медіна» (105 млн переглядів) і альбомом EGO.

КОНЦЕРТИ JAH KHALIB – душевна ПОП-МУЗИКа І ДРАЙВ ХіП-ХОПу

Особливість пісень і виступів казахстанського виконавця в їх різноманітності. На концертах Бахи можна як пропозицію руки і серця зробити, так і зависнути, наче це остання вечірка року. Пісні під гітару змінюються треками під жорсткий біт – і так протягом усього концерту.

Jah Khalib сьогодні – один з головних гастролерів Східної Європи. Дізнатися про його концерти в Україні та придбати квитки на них завжди можна на сайті Concert.ua. Приходьте послухати «Лейлу», «Созвездие ангела», «Мамасита» та інші хіти виконавця.

Дати

18/08

вівторок

Jah Khalib

Київ, Osocor Residence

від 1250.00 грн.