24-pay-mark Created with Sketch.

Kovacs

Про виконавця

Галерея

Kovacs - фото №1 Kovacs
Kovacs - фото №2 Kovacs афіша
Kovacs - фото №3 Kovacs квитки
Kovacs – сценічне ім’я суперпопулярної нідерландської соул-діви Шерон Ковакс та її однойменного музичного проєкту.

Співачка має не лише модельну зовнішність, але й контракт із модельним агентством Viva Paris. Кожна пісня Kovacs – це насичений емоціями та драматургією міні-спектакль.

Співачка має нагороди Best Soul & Jazz Talent, European Border Breakers Award та інші. А проєкт Kovacs – бажаний гість найбільших європейських фестивалів.

Влучне потрапляння у ціль з першої спроби: карколомний успіх Ковакс

Свій перший сингл нині легендарна Шерон Ковакс випускає у 2014. Він мав назву My Love. Пісня, оформлена у стилі саундтреків до фільмів про Джеймса Бонда, викликає вибух зацікавленості серед YouTube-користувачів. Сингл стає хітом у Європі та лідером хіт-параду Греції.

Перший альбом Shades of Black увійшов до чартів 36 країн, до ТОП-10 у Німеччині та став лідером чарту на батьківщині співачки.

Феномен Шерон Ковакс до сьогодні намагаються розгадати авторитетні критики. Сміливий образ співачки викликає благоговійне зачарування. А Роббі Вільямс називає виконавицю новою Біллі Голідей.

Студійні альбоми Kovacs:

  • Shades of Black (2015)
  • Cheap Smell (2018)

Концерти Kovacs – це подорож до світу красивої, щирої й душевної музики. Це джерело неймовірних емоцій та відчуття щастя.
Усі квитки на виступи неймовірної Шерон Ковакс – на сайті Concert.ua.

Дати