24-pay-mark Created with Sketch.

Лєра Мандзюк

Про виконавця

Лєра Мандзюк – «золотко Карпат» в українському гуморі

Вона двічі таки розсмішила коміків, вигравши у відомому шоу, та зробила відомою на всю країну свою родину, у якій восьмеро дітей. Усе це – неперевершена Лєра Мандзюк, популярна українська комікеса із Закарпаття, яскрава учасниця Stand up Battle, «Відкритого мікрофону», «Жіночого кварталу», «Богині шопінгу». Сьогодні стендапи за участю Лєри збирають повні зали, а сама авторка «виросла» до рівня сольних турів.

Над чим жартує Лєра

За величним задумом Лєриної сім’ї вона мала вийти заміж за сусіда, поєднати з його 1,5 гектарами свої 2 гектари землі та створити щасливу родину сільських магнатів. Та дівчина зробила інший вибір. І ось – її знає, дивиться, любить вся країна. Та й не можна інакше. Адже відмінне почуття гумору та самобутній стиль комікеси не лишають публіці вибору. І це той випадок, коли вміння сміятися над собою та навколишнім світом не просто вивело в люди, а дозволило піти далі, набагато далі. Лєра Мандзюк полюбила сцену і себе на сцені. Вона з радістю дарує гарний настрій та викликає щирий сміх глядачів. Вона жартує на теми свого дитинства і поглядів у її родині, про побут та еміграцію, про почуття людей. Непогано заходить публіці, за словами самої стедаперки, і чорний гумор.

А ще – Лєра говорить, що у неї всередині живе стендапер Валера, на якому вона зазвичай випробовує свої жарти перш ніж донести їх до слухача. Отакі справи!

Дати